Candidate Experience Creator – Higher

PLN

Warszawa

06.10.2018

[email protected]

Gdzie: Higher, Warszawa
Kto: Candidate Experience Creator

Do Higher poszukujemy studenta 4/5 roku z doświadczeniem w organizacji studenckiej – najlepiej w koordynacji projektów.

Jeśli poszukujesz podobnego klimatu i dynamiki, jednak czas najwyższy na większe wyzwania – daj nam znać ☺ Rozpoczynamy ogólnopolski projekt łączący Pracodawców ze Studentami. Zajmiesz się jego koordynacją i budowaniem relacji między Firmamy a Uczestnikami.

Zadania

  • Koodynacja projektu

Odpowiadasz za prowadzenie ogólnopolskiego projektu. Jesteś łącznikiem między najbardziej pożądanymi Pracodawcami w Polsce a Uczestnikami.

  • Dbałość o detale

Troszczysz się o każdy element. Duży i ten najmniejszy, o którym inni by zapomnieli. Ty nigdy.

  • Reagowanie na bieżące wyzwania

Dobrze wiesz, że prowadzenie projektu tej skali to długa podróż. Jesteś na nią gotów i na każdą przeszkodę, która pojawi się na drodze. Widzisz kiedy trzeba coś poprawić, usprawnić czy uratować. Szybko analizujesz sytuację i działasz.

  • Przekraczanie oczekiwań

W realizowanych przez nas projektech zdecydowanie wychodzimy poza standardy rynkowe. Twoim zadaniem będzie dostarczanie doświadczenia Klientom, którego nigdzie indziej nie zdobędą.

Oczekiwania

  • Aktywność studencka

Masz doświadczenie w organizacjach studenckich. Lubisz dynamikę i tempo w jakim prowadzona są projekty. Czas na kolejne, grubsze tematy w Higher.

  • Komunikatywność

Szybko łapiesz kontakt, długo go utrzymujesz. Dbasz o relacje, bo wiesz, że są fundamentem wszystkiego, co robimy.

  • Drive

Cechuje Cię samodzielność i proaktywne podejście do zadań. Wiesz co, kiedy i jak. A jeśli nie, to masz nieodpartą chęć zdobycia wiedzy. Dostajesz od nas pełną swobodę działania.

  • Angielski

Poziom komunikatywny min. B2. Pojawi sie okazja do kontaktu z zagranicznymi Partnerami, bądź na nią gotów!

O reszcie opowiemy Ci na spotkaniu! Szczegóły w linku poniżej.