Co-founder (Business Development)

PLN

Warszawa

10.01.2018

Szukamy co-foundera, który wzmocni nasz zespół w rozwijaniu Homedi (www.homedi.pl) – platformy do zamawiania profesjonalnych usług masażu i rehabilitacji z dojazdem (B2C) oraz corporate wellness (B2B).

Co oferujemy:
Chcemy Ci zaproponować przygodę ze światem usług medycznych i corporate wellness w start-upowym wydaniu. Gwarantujemy pracę w kreatywnym i dynamicznym środowisku, ambitne i różnorodne zadania oraz to, że zdobędziesz niepowtarzalne doświadczenie w budowaniu biznesu we wszystkich jego kluczowych obszarach: operacjach, sprzedaży, marketingu & PR, obsłudze klienta oraz business intelligence.

Czego będziemy od Ciebie oczekiwać?

  • Motywacji i otwartości na nowe wyzwania
  • Skutecznej realizacji założonych celów
  • Otwartej głowy i świeżych pomysłów
  • Gotowości do pracy operacyjnej
  • Wyjścia poza własną strefę komfortu
  • Wytrwałości w dążeniu do celu

Zakres obowiązków:

  • Stworzenie całościowej strategii marketingowej i sprzedaży B2B
  • Realizacja skutecznych kampanii marketingowych B2C
  • Prowadzenie sprzedaży i nawiązywanie kontaktów z klientami
  • Obsługa klientów indywidualnych i korporacyjnych
  • Organizacja operacji i efektywnych procesów biznesowych
  • Udział w procesie decyzyjnym i spotkaniach zespołu

Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży (własna baza kontaktów do działów HR w korporacjach jest dodatkowym atutem) lub marketingu, lubisz darmowe masaże w trakcie pracy i chcesz wykorzystać swój biznesowy potencjał, to szukamy właśnie Ciebie!

Wyślij nam swoje CV na adres [email protected] (dołącz również swój profil na LinkedIn), a w swoim e-mailu napisz w kilku zdaniach dlaczego to właśnie Ty chciałbyś dołączyć do naszego zespołu. Czekamy na Twoje zgłoszenie!