Co-Founder/Inżynier CAD

PLN

Poznań

03.01.2019

Innobionics jest startupem z Poznania pracującym nad przełomową linią ortez ortopedycznych, wykorzystujących najnowsze technologie i rozwiązania.

CO-Founder/Projektant CAD
Główne obowiązki:
• Projektowanie i modelowanie nowych komponentów prototypowych w technologii 3D (Elementy z tworzyw sztucznych oraz tekstylnych)
• Tworzenie i prowadzenie dokumentacji technicznej
• Codzienny kontakt z zespołem projektowym oraz współpracującymi lekarzami

Kogo szukamy:
Szukamy ambitnej osoby, która chce mieć realny wpływ na nowopowstające innowacyjne wyroby ortopedyczne, w przyszłości odpowiedzialną za dział R&D w spółce. Szukamy osoby przede wszystkim kreatywnej, szukających nietuzinkowych i nieoczywistych rozwiązań.
Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z projektowaniem 3D w branży medycznej, lotniczej, motoryzacyjnej, robotyce.
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność pracy pod presją czasu oraz uzgodnionych terminów
• Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej, w tym umiejętność ustalania priorytetów
• Doświadczenie w technicznej pracy koncepcyjnej w branży medycznej będzie atutem.

Oferujemy:
• Udziały w spółce, bycie pełnoprawnym wspólnikiem z realnym wpływem i odpowiedzialnością
• Kontakt z nowymi technologiami i możliwość uczestniczenia w projekcie od samego początku
• Możliwe różne warianty zatrudnienia w tym na pełen lub 1/2 etatu oraz umowy B2B
• Perspektywa współtworzenia firmy o globalnym zasięgu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego i/lub przykładów zaprojektowanych produktów na [email protected]