Content Marketing Specialist

2000-4000 PLN

Zdalnie

20.12.2016

Jako Software house jesteśmy producentem aplikacji webowych klasy CRM, DMS oraz systemów rezerwacji. Aktualnie posiadamy trzy produkty gotowe do globalnej sprzedaży: system do zarządzania obszarem HR, system rezerwacji sal – boardroom.io oraz CRM dla firm szkoleniowych – tomCRM

W związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko Content Marketing Specialist, która będzie odpowiedzialna za budowanie, tworzenie i dystrybucję treści wspomagającą generowanie leadów i budowanie marki dla produktu i samej firmy.

Zakres zadań

  • Promowanie treści w sieciach społecznościowych
  • Prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych
  • Analiza i monitoring działań
  • Koordynowanie dystrybucji treści
  • Tworzenie/współtworzenie treści do stron produktowych

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość marketingu internetowego
  • Lekkie pióro, nieszablonowe myślenie
  • Doskonała znajomość ortografii i interpunkcji
  • Wysoki poziom estetyki
  • Mile widziana znajomość systemu CMS, np. WordPress

Oferujemy

  • Możliwość tworzenia globalnej marki naszych produktów
  • Możliwość pracy zdalnej i uzgodnienia godzin pracy
  • Praca na pełny lub pół etatu
  • Wynagrodzenie: 2000-4000 zł netto (B2B)
  • Ambitne projekty
  • Zgrany zespół, przepływ wiedzy, partnerska atmosfera