Content SEO Manager – Akredo

4000-10000 PLN

Warszawa

09.10.2018

[email protected]

Zakres zadań:

  • Tworzenie i realizacja strategii contentowej dla sieci serwisów,
  • Realizacja strategii obecności sieci serwisów w social mediach
  • Koordynacja procesów związanych z zamawianiem contentu,
  • Koordynacja pracy copywriterów i zarządzanie priorytetami,
  • Optymalizacja contentu pod SEO i konkretne słowa kluczowe,
  • Publikacja contentu na stronach internetowych, blogach, mediach społecznościowych.

Nasze oczekiwania/ znajomość narzędzi:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, również freelancerskim (mile widziane portfolio),
  • Wiedza i doświadczenie SEO,
  • Znajomość Topical Authority,
  • Znajomość narzędzi do analizy słów kluczowych,
  • Umiejętność nadawania priorytetów,
  • Komunikatywność, Kreatywność.
  • Dobry humor i hobby mile widziane :).

Jeśli dobrze się czujesz w powyższych obszarach to szukamy takiej osoby jak Ty.
Nie przejmuj się jednak jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań. Reszty nauczysz się u nas 🙂

W zamian za Twoje zaangażowanie zapewniamy:

  • Przyjazną, startupową atmosferę pracy w młodym zespole,
  • Stabilizację – formę zatrudnienia zależnie od preferencji (umowa zlecenie, umowa o pracę, działalność gospodarcza),
  • Możliwość testowania i realizacji własnych pomysłów,
  • Możliwość realnego wpływu na wybór i rozwój technologii, narzędzi w firmie,
  • Wysoki budżet operacyjny i szkoleniowy,
  • Work-life balance, m.in rozpoczęcie pracy od 8 do 11. Potrzebujesz załatwić prywatną sprawę w ciągu dnia? Nie robimy z tym problemu!
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej – jeśli zdalnie dowozisz zadania! 🙂
  • Biuro w centrum Warszawy – blisko Metra, blisko super knajpki, pyszna kawa.