Junior SEO Specialist – Senuto

3000 - 3500 PLN

Warszawa

19.06.2019

[email protected]

Kogo szukamy?
Interesujesz się tematyką SEO i nowymi technologiami?
Pojęcia takie jak SaaS, churn, LTV czy MRR nie są Ci obce?
Masz za sobą doświadczenie w pracy w agencji SEO i chcesz spróbować czegoś nowego, dalej rozwijając swoje umiejętności?
Jeśli na większość tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to znak, że czekamy właśnie na Ciebie!
Do naszego działu Customer Success poszukujemy osoby, która wesprze zespół swoją wiedzą dotyczącą marketingu w Google.

Kim jesteśmy?
Jesteśmy grupą 22 ekspertów z tematyki SEO, data mining, big data i marketingu internetowego. Precyzyjnych danych na temat ich sytuacji w Google dostarczamy już 11 000 klientów!

Gdzie jesteśmy?
Naszym głównym centrum dowodzenia jest biuro w domu na warszawskim Mokotowie. Mamy chill room, siłownię, taras, hamaki oraz lodówkę pełną coli i red bulli! Część zespołu pracuje również z Łodzi, niektórzy z Krakowa, a jeden z kolegów właśnie przeniósł się do Brisbane w Australii! Krótko mówiąc – jesteśmy mobilni.

Ile zarobisz?
3000-3500 zł netto w zależności od doświadczenia.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Doradzanie klientom w zakresie SEO
  • Opieka nad klientami poprzez live chat oraz email
  • Przygotowanie oraz prowadzenie demo i tutoriali systemu dla klientów
  • Szkolenie naszych klientów z systemu Senuto
  • Praca nad procesem onboardingowym
  • Kontrola i usprawnianie procesów churnowych
  • Tworzenie bazy wiedzy
  • Będziesz łącznikiem pomiędzy klientem a zespołem

Czego oczekujemy?

  • Minimum rocznego doświadczenia w branży SEO
  • Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego
  • Bardzo dobrej znajomości Excela
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Dobrej i samodzielnej organizacji pracy
  • Doświadczenia w pracy w agencji lub doświadczenia w pracy z klientami
  • Mile widziane zainteresowanie modelem biznesowym SaaS

Co oferujemy?

  • Naprawdę elastyczne godziny pracy – bez ściemy, pracujesz kiedy chcesz
  • Rozliczamy się z powierzonych zadań, a nie godzin spędzonych przy biurku
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dowolność w wyborze sprzętu do pracy
  • Kartę Multisport i trenera personalnego w firmie
  • Naukę gry na pianinie
  • Lunch co piątek na koszt firmy 🙂
  • Comiesięczne integracje z naszym super zespołem
  • Pracę w firmie z rodzinną atmosferą
  • Budżet szkoleniowy