Konsultant ds. obsługi klienta + szkolenia z programowania i grafiki

2000-4000 PLN

Warszawa

05.03.2017

Firma zajmująca się programowaniem aplikacji webowych specjalizująca się w budowie stron oraz sklepów internetowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Biura Obsługi Klienta

miejsce pracy: Warszawa – Praca w 90% ZDALNA (Home Office)

Spotkania w biurze raz w tygodniu.

Oferujemy:

  • gwarantowaną atrakcyjną stawkę godzinową – (12 – 14 zł netto / h + premie uznaniowe)
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w branży informatycznej
  • organizację kursów od podstaw z korzystania z profesjonalnych programów graficznych (np. Adobe Illustrator)
  • organizację kursów od podstaw programowania stron oraz sklepów internetowych
  • szkolenie z systemu Asana do efektywnego zarządzania pracą
  • pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole
  • pracę w ramach elastycznego grafiku
  • rozwój umiejętności interpersonalnych
  • udział w wielu ciekawych projektach

Twoje zadania:

  • kompleksowa obsługa klientów firmy poprzez emaila
  • wstępne opracowywanie zleceń klientów
  • informowanie klientów o aktualnej ofercie firmy
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
  • nauka programowania stron internetowych oraz budowy sklepów internetowych
  • wprowadzanie poprawek na stronach Klientów oraz tworzenie własnych stron i sklepów internetowych

Oczekujemy od Ciebie:

  • zaangażowania i pozytywnego nastawienia do wykonywanych obowiązków
  • kreatywności i umiejętności szybkiego uczenia się
  • dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy zespołowej
  • dobrej znajomości obsługi komputera
  • wysokiej kultury osobistej
  • mile widziana znajomość programowania, WordPress, Prestashop.
  • mile widziana znajomość języka angielskiego