Marketing&Sales Manager – 2take.it

PLN

Warszawa

01.02.2019

2take.it to startup – producent nowoczesnych programów lojalnościowych i rekomendacyjnych (platforma customer engagement) szuka:
Managera ds. Sprzedaży i Marketingu

Zakres obowiązków:
– rozwój kompleksowej komunikacji marketingowej (oferta, prezentacje, strona WWW, blog, artykuły do prasy itd.)
– współpraca z samodzielnie dobranymi podwykonawcami (grafika, copywriting, agencje PR, handlowcy)
– domykanie sprzedaży z potencjalnie zainteresowanymi klientami, również korporacyjnymi (rozmowy video, telefony, maile, rzadko bezpośrednie prezentacje u klienta )

Wymagania:
– wykształcenie kierunkowe (marketing/reklama/psychologia/socjologia)
– kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
– doświadczenie w sprzedaży dla dużych firm
– praktyczne wykorzystanie schematów komunikacji typu AIDA
– umiejetność obslugi systemów Adwords/Analytics/Wordpress
– znajomość zagadnień SEO
– samodzielność i nastawienie na efekt
– mile widziana znajomość systemów marketing automation
– chęć uczenia się i rozwoju
– znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
– pracę w dynamicznie rozwijającym się startupie
– wysokie premie za efekty

Kontakt:
www.2take.it