Product Owner – Superauto24.com

7000 - 9000 PLN

Wrocław

17.05.2019

Superauto24.com, przy współpracy z Totalmoney.pl, tworzy nowy motoryzacyjny e-commerce. Aby to się udało, szukamy fajnego człowieka i specjalisty z doświadczeniem, który potrafi mówić językiem biznesu, a przy tym rozumie mowę IT. Jeśli jesteś nastawiony na sukces i chcesz się rozwijać, to prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie!

Twoje zadania: określenie kierunków rozwoju dla jednego z naszych serwisów, dokładne definiowanie i analizowanie wymagań biznesowych, nieustanny monitoring KPI dla serwisu, wsparcie komunikacji i promocji, monitoring i raportowanie efektów zrealizowania projektów, współpraca z innymi zespołami (również projektowymi).

Od osoby, która dołączy do naszego zespołu oczekujemy:

• „dwujęzyczność” – biznes & IT,
• umiejętność prowadzenia projektu od koncepcji do wdrożenia,
• identyfikacja z produktem i umiejętność zamieniania przeszkód i problemów na wyzwania,
• nastawienie na realizację celów biznesowych,
• stałe poszukiwanie nowych możliwości rozwoju dla produktu,
• umiejętność organizacji pracy własnej i pracy pod presją… czasu,
• duża samodzielność, jeszcze większa kreatywność,
• znajomość branży e-commerce to warunek konieczny,
• doświadczenie w budowaniu zespołu,
• mile widziana ogólna wiedza z zakresu tworzenia oprogramowania.

Czego możesz się po nas spodziewać?

• korzystamy z Jiry,
• rozmawiamy na Slacku,
• kod wrzucamy na Gitlaba,
• mamy wypożyczalnie kindli i hulajnóg,
• pracujemy w małych teamach – zwinnie i przyjemnie,
• do biura wpadasz między 7 a 10:00 – jak wolisz, dogadamy się:),
• projektów mamy dużo – pomożesz nam je rozwijać,
• chcesz się rozwijać? Szkolenia, konferencje, kursy, angielski… Nie ma problemu!
• pracujemy na 9 piętrze w budynku Grunwaldzki Center, w samym sercu pl. Grunwaldzkiego – 10 minut od Rynku!

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij nam swoje CV wypełniając formularz:

Więcej o nas znajdziesz tutaj: https://firma.totalmoney.pl/o-nas/