Senior PHP Developer

4000-10000 PLN

Wrocław

12.12.2015

[email protected]

Opis stanowiska pracy:

PHP, Symfony, framework, Laravel, Behat, Git – wszystkie z tych słów są Tobie doskonale znane? Szukasz nowych wyzwań i możliwości stałego rozwoju? Dołącz do naszego zespołu! Jesteśmy międzynarodowym software housem specjalizującym się w tworzeniu dedykowanych aplikacji webowych i mobilnych. Pracujemy dla dużych klientów zagranicznych, realizując dla nich ciekawe i ambitne projekty. Brzmi interesująco? Sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaoferować!

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość ciągłego rozwoju (nie tkwisz w tym samym projekcie przez x-lat)
  • zarobki w widełkach (4.500-8500 netto),
  • fajną atmosferę pracy,
  • imprezy integracyjne,
  • wysokiej jakości sprzęt (sama/sam wybierasz swój sprzęt),
  • komfortowe biuro (jeśli wolisz pracować z domu, od czasu do czasu jest to możliwe),
  • lekcje języka angielskiego w czasie pracy,
  • wyjazdy na konferencje oraz szkolenia,
  • możliwość awansu na stanowisko Team Leadera,
  • czynny udział w budowaniu działu webowego,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów.

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość:

  • Symfony2
  • Behat
  • Git/BitBucket
  • Ochota do nauki frameworków JS-owych

Ponadto:

  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • zapał do pracy,
  • umiejętność logicznego myślenia,
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • umiejętności komunikacyjne.

Mile widziane:

  • podstawowa wiedza odnośnie AngularJS,
  • wiedza z zakresu administrowania systemami.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas! [email protected]

Appformation jest młodą, polsko-brytyjską firmą specjalizującą się w tworzeniu aplikacji mobilnych i webowych. Została założona w 2014 przez grupę doświadczonych managerów, handlowców oraz najlepszych programistów, którzy specjalizują się w natywnych aplikacjach na platformy: Android oraz iOS, PHP (Symfony, Zend), Python oraz JavaScript.

Firma została stworzona z myślą o dostarczaniu najlepszych oraz możliwie najbardziej nowoczesnych rozwiązań w szybkim czasie oraz za rozsądne pieniądze. Nasi klienci mogą liczyć na indywidualne podejście, wysoki poziom kompetencji oraz wiedzy technologicznej, biznesowej, a także na umiejętności miękkie – znajomość mechanizmów marketingowych, reklamowych i social media.