Specjalista ds. Performance Marketing (Ninja ds. performance marketingu) – Akredo

6000-ponad 10000 PLN

warszawa

09.10.2018

[email protected]

Zakres zadań:

  • Planowanie i realizacja kampanii rozliczanych w modelach (CPC, CPA, CPL) w kanałach m.in Adwords, Facebook, Afiliacja, bazy mailingowe, inne;
  • Rozliczanie, raportowanie etapów i analiza wyników kampanii;
  • Tworzenie i rozwijanie rozbudowanej struktury kampanii;
  • Tworzenie testów A/B na podstawie danych celem zwiększenia konwersji;
  • Skrupulatne traffikowanie/tagowanie kampanii;
  • Współtworzenie strategii performance marketingowej dla Spółki.

Nasze oczekiwania / Znajomość narzędzi:

  • Masz doświadczenie w optymalizacji kampanii pod różne cele (traffic, wizerunek, leady, sprzedaż, zasięg);
  • Potrafisz szybko i sprawnie tworzyć rozbudowane struktury kampanii AdWords;
  • Google Analytics nie ma przed Tobą żadnych tajemnic;
  • Potrafisz analizować dane i wyciągać trafne wnioski – sprawnie korzystasz z Excela (tabele przestawne, filtry, formuły);
  • Wiesz jak tworzyć rekomendacje z zakresu PPC;
  • Mile widziana znajomość sieci afiliacyjnych, baz mailingowych (systemów np. Hasoffers);
  • Proaktywne podejście w sugerowaniu najlepszych rozwiązań;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Sumienność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole;
  • Duże poczucie humoru :).

Jeśli dobrze się czujesz w powyższych obszarach to szukamy takiej osoby jak Ty.
Nie przejmuj się jednak jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań. Reszty nauczysz się u nas :).

W zamian za Twoje zaangażowanie zapewniamy:

  • Przyjazną, startupową atmosferę pracy w młodym zespole;
  • Stabilizację – formę zatrudnienia zależnie od preferencji (umowa zlecenie, umowa o pracę,działalność gospodarcza);
  • Możliwość testowania i realizacji własnych pomysłów;
  • Możliwość realnego wpływu na wybór i rozwój technologii, narzędzi w firmie;
  • Wysoki budżet operacyjny i szkoleniowy;
  • Work-life balance, m.in rozpoczęcie pracy od 8 do 11. Potrzebujesz załatwić prywatną sprawę w ciągu dnia? Nie robimy z tym problemu!
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej – jeśli zdalnie dowozisz zadania!
  • Biuro w centrum Warszawy – blisko Metra, blisko super knajpki, pyszna kawa.