Specjalista ds. raportowania i analiz – ecVision S.A.

2000-4000 PLN

Warszawa/ zdalnie

06.04.2019

Dynamicznie rozwijająca się Spółka ecVision S.A. działająca w obszarze sztucznej inteligencji oraz zaawansowanego przetwarzania obrazu poszukuje kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. raportowania i analiz

Miejsce pracy: praca zdalna lub biuro w Warszawie
Zakres obowiązków:

• Prowadzenie procesu kalkulacji i raportowania na potrzeby inwestorów finansowych.
• Bieżący kontakt z biurem rachunkowym obsługującym spółkę.
• Przygotowywanie wskaźników efektywności realizowanych projektów informatycznych.
• Sporządzanie wybranych raportów handlowych i prezentacji.
• Wsparcie działu handlowego w zakresie przygotowania ofert, aktualizacji umów handlowych i przygotowania umów dla nowych Klientów.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • Znajomości MS Excel.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z raportowaniem i/lub procesami kalkulacji.
  • Bardzo dobrych umiejętności analitycznych i umiejętności pracy na dużych bazach danych.
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Umiejętności ustalania priorytetów i organizacji własnej pracy, odpowiedzialności za powierzona zadania.

Oferujemy

Pracując z nami możesz liczyć na:

  • Przyjazną atmosferę i rozwój zawodowy.
    Możliwość pracy zdalnej lub w biurze w Warszawie.
    Elastyczne godziny pracy.
    Atrakcyjne wynagrodzenie.
    Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).