Staż w dziale sprzedaży – Senuto

PLN

Warszawa

11.01.2019

Senuto to narzędzie dla specjalistów SEO, e-Commerce Managerów, Marketing Managerów oraz wszystkich tych, dla których ruch na stronie www i jego analiza są ważne. Senuto to wsparcie analityczne, narzędzie pozwala podejrzeć istotne dane dotyczące efektów działań w Google, jak również zoptymalizować i przyspieszyć pracę specjalistów.

Już teraz możesz dołączyć do profesjonalnego zespołu Senuto. Chcemy dzielić się naszą wiedzą, dlatego obecnie poszukujemy osób chcących rozwijać swoje umiejętności w branży SEO marketingu na stanowisku:

Stażysta w dziale sprzedaży Senuto

Zadania:

– Aktywne wsparcie działu sprzedaży w bieżących obowiązkach
– Przeprowadzanie analizy danych
– Weryfikacja klientów pod kątem SEO
– Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań

Wymagania:

– Zdolność analitycznego myślenia i pracy z liczbami
– Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
– Bardzo dobra organizacja pracy
– Umiejętność redagowania treści

Oferujemy:

– Płatny staż
– Elastyczne godziny pracy
– Zdobycie wiedzy z zakresu marketingu i sprzedaży
– Możliwość nawiązania współpracy po odbyciu stażu