Staż w dziale sprzedaży - Senuto

Senuto to narzędzie dla specjalistów SEO, e-Commerce Managerów, Marketing Managerów oraz wszystkich tych, dla których ruch na stronie www i jego analiza są ważne. Senuto to wsparcie analityczne, narzędzie pozwala podejrzeć istotne dane dotyczące efektów działań w Google, jak również zoptymalizować i przyspieszyć pracę specjalistów.

Już teraz możesz dołączyć do profesjonalnego zespołu Senuto. Chcemy dzielić się naszą wiedzą, dlatego obecnie poszukujemy osób chcących rozwijać swoje umiejętności w branży SEO marketingu na stanowisku:

Stażysta w dziale sprzedaży Senuto

Zadania:

- Aktywne wsparcie działu sprzedaży w bieżących obowiązkach
- Przeprowadzanie analizy danych
- Weryfikacja klientów pod kątem SEO
- Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań

Wymagania:

- Zdolność analitycznego myślenia i pracy z liczbami
- Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Umiejętność redagowania treści

Oferujemy:

- Płatny staż
- Elastyczne godziny pracy
- Zdobycie wiedzy z zakresu marketingu i sprzedaży
- Możliwość nawiązania współpracy po odbyciu stażu

Oferty

Dodaj ofertę