Stażysta w Zespole HR

PLN

Warszawa

25.03.2017

Higher łączy najatrakcyjniejszych pracodawców z najlepszymi kandydatami na rynku. Elementem, którzy wyróżnia nas spośród innych rozwiązań, jest niebywała dbałość o kandydata w całym procesie rekrutacyjnym. Współpracujemy m.in. z Coca-Cola, Microsoft, P&G, Orange. Poszukujemy Stażysty do Zespołu HR, który docelowo obejmie stanowisko Specjalisty ds. HR

Korzyści:

  • Nad Twoim rozwojem i w codziennej pracy będzie czuwać doświadczony HR Manager
  • Współtwórz rozwiązania i realizuj własne pomysły. Masz realny wpływ na kierunek, w którym zmierza HIgher
  • Sztywne reguły? Nie u Nas! Wspólnie wypracujemy zasady współpracy, godziny pracy i ścieżkę rozwoju

Zadania:

  • Prowadzenie rozmów z Kandydatami i ocena ich umiejętności pod kątem stanowiska pracy
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Kandydatami i Klientami w ramach procesów rekrutacyjnych
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych metod pozyskiwania Kandydatów

Oczekiwania:

  • Umiejętność analizowania drugiej osoby i wyciągania wniosków na podstawie danych
  • Łatwe nawiązywanie kontaktu z ludźmi, empatia i umiejętność aktywnego słuchania
  • Świadome ustalanie priorytetów, planowanie zadań i realizacja w wyznaczonym terminie
  • Znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny, min. B2)

Więcej o nas na http://higher.pl/
Pełne ogłoszenie i możliwość aplikacji na http://bit.ly/2lgZf58