Rusza rekrutacja do III edycji programu TeenCrunch

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

TeenCrunch

Udostępnij:

Zastanawialiście się jak Web 3.0 i inne nowe technologie już w niedalekiej przyszłości wpłyną na nasz świat? Jak ukształtują nadchodzącą rzeczywistość? Albo marzycie może o własnym startupie, chcecie zrealizować swój projekt, ale nie wiecie jak i gdzie? Jesteście zatem w dobrym miejscu, bo rusza rekrutacja do programu TeenCrunch.

III edycja TeenCrunch będzie niepowtarzalna. Po raz pierwszy każdy uczestnik przejdzie bootcamp technologiczny i startupowy oraz będzie miał możliwość networku z młodymi przedsiębiorcami z całej Europy. Dodatkowo nadchodząca edycja postawi przede wszystkim na edukację młodych i to w niebanalnej dziedzinie – nowych technologii.

Web 3.0 i metaverse

Na warsztatach pojawią się szczegółowo omówione zagadnienia z Web 3.0 czy metaverse. Każde spotkanie i zajęcia to unikalna dawka wiedzy. Nowe technologie to stosunkowo nieodkryty temat, który kryje jeszcze wiele tajemnic. Zgłębienie go jednak i zrozumienie to wielka zaleta i sprawi, że nadchodząca przyszłość stanie się dla Was znajoma i Was nie zaskoczy. A co jeśli można też to wykorzystać?

Świat, jaki otwiera przed nami obecna wiedza, to kopalnia nowych pomysłów na biznes. Razem z nami, po bootcampie technologicznym, gdzie zdobędziesz odpowiednia wiedzę, masz szanse zbudować swój startup w programie. Nie musisz mieć pomysłu na biznes na etapie zgłoszenia. Wypracujesz go w trakcie. Nie masz foundera? Dobierzesz go w programie spośród innych uczestników.

Dlaczego warto wziąć udział w TeenCrunch?

  • Dostęp do darmowych warsztatów, które będą odbywały się od końca października do lutego;
  • Możliwość rozwinięcia się w obszarze technologii web 3.0 i metaverse;
  • Dodatkowe ugruntowywanie zdobytych umiejętności w praktyce po każdych zajęciach;
  • Zapoznanie z metodologiami projektowymi takimi jak design thinking, które wesprą rozwój twojego pomysłu biznesowego;
  • Indywidualny mentoring prowadzony przez jednych z najlepszych ekspertów w Polsce, zwłaszcza znanych młodych founderów polskich startupów, którzy postawili już pierwsze udane kroki w biznesie;
  • Udział w międzynarodowej konferencji – DemoDay, na której będzie można zaprezentować swój pomysł;
  • Dostęp do unikalnej społeczności młodych przedsiębiorców i miłośników technologii (zajrzyj na Discord TeenCrunch: https://discord.com/invite/uzd7EmWjFG).
  • Zajęcia przeprowadzane zdalnie, po angielsku.
  • Do udziału w TeenCrunch organizatorzy zapraszają każdego w wieku 15-22 lata.

Aplikacja odbędzie się poprzez formularz rekrutacyjny dostępny od 14.09 br. do końca miesiąca na stronie internetowej TeenCrunch oraz social mediach. Po wyborze najlepszych aplikacji, 30 osób weźmie udział w nadchodzącej edycji programu 2022/23.