Sięgnij po mądre pieniądze dla startupów #energy

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Sięgnij po mądre pieniądze dla startupów #energy

Udostępnij:

Które pieniądze są mądre? Te, które oprócz siły nabywczej dadzą Twojemu startupowi siłę przebicia, w szczególności do klientów oraz kluczowych partnerów. Pieniądze, które można zdobyć w opisanych poniżej działaniach, bez dwóch zdań takie są!
  1. PROGRAM AKCELERACYJNY: Do 200.000 PLN na pilotaż przeprowadzony w ekosystemie Grupy TAURON to kwota, którą przeznaczysz wprost na rozwój swojego produktu we współpracy z jedną z największych firm energetycznych regionu.
  1. PITCHING FIGHT CLUB: Do 3 000 PLN za prezentację Twojego rozwiązania przed osobami odpowiedzialnymi za innowacje w Krakowskim Parku Technologicznych oraz Grupie TAURON to bonus za pokazanie swojego produktu przed liderami ekosystemu innowacji w Polsce.

Za tym, że te pieniądze to wspomniane smart-money przemawia również fakt zaangażowania w obie inicjatywy Open Innovation House, to jest firmy, która aktywnie stymuluje środowisko innowacji w Polsce, pracując z największymi korporacjami działającymi na rodzimym rynku, również z bardzo perspektywicznymi startupami.

Jeżeli te argumenty Cię przekonały – nie czekaj. Zgłoś swój projekt do jednej z dwóch (albo obu!) inicjatyw. A jeżeli masz pytania – to śmiało napisz wiadomość na [email protected] lub bezpośrednio na Linkedin do Dariusza Bembenka, Łukasza Cieśli lub Marcina Szymańskiego.

Artykuł powstał we współpracy z Open Innovation House.

Czytaj także: