Startup Pomnie pomaga przygotować siebie i bliskich na nieoczekiwane zdarzenia w trakcie naszej nieobecności

Dodane: 29.10.2021

Informacja prasowa

Udostępnij:

Pomnie to polski serwis internetowy pomagający uporządkować sprawy osobiste, tak by ułatwić bliskim zarządzanie nimi podczas naszej nieobecności. W ramach serwisu są dostępne zarówno rozwiązania przydatne podczas krótkich wyjazdów, jak i pozwalające na przygotowanie informacji, które zostaną przekazane rodzinie i przyjaciołom po naszej śmierci.

Kilka kluczowych informacji zostawionych w bezpiecznym miejscu, może znacząco pomóc naszym bliskim, gdy nas już nie będzie. Teraz, z okazji dnia Wszystkich Świętych promocja na darmowe konta premium została przedłużona o kolejny miesiąc – do końca listopada.

W serwisie można pozostawić najbliższym informacje dotyczące zabezpieczenia twoich finansów i majątku, informacji o ważnych dokumentach w tym zasobów cyfrowych jak na przykład konta w mediach społecznościowych, skrzynkach pocztowych i serwisach subskrybowanych. Użytkownik może pozostawić wytyczne jak opiekować się czworonożnymi przyjaciółmi, kto jest ich weterynarzem, jaką jedzą karmę. Wreszcie może przekazać wiadomości do swojej rodziny i przyjaciół, a nawet opisać życzenia dotyczące swojej ostatniej drogi, pogrzebu i informacji o miejscu pochówku. W zebraniu wszystkich niezbędnych informacji, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu ich bezpieczeństwa i poufności, wspiera użytkowników lista wskazówek i podpowiedzi dostępnych w języku polskim i angielskim.

– Serwis Pomnie wystartował 6 miesięcy temu. Na taki czas planowaliśmy udostępnienie kont premium za darmo dla wszystkich nowych użytkowników – mówi Przemysław Sypniewski, założyciel serwisu. Wszystkich Świętych to czas, w którym pamiętamy i wspominamy najbliższych. Sprzątamy groby, odwiedzamy cmentarze. Czy nie powinniśmy również zatroszczyć się o żyjących? Co zrobią jeśli nas nie będzie, nagle znikniemy. Chcemy pomagać przygotować się do tego trudnego momentu. Dlatego z okazji dnia Wszystkich Świętych zdecydowaliśmy się przedłużyć okres promocyjny o kolejny miesiąc. 1 listopada to czas zadumy, refleksji o kruchości życia, również naszego, dlatego nie zostawiajmy bliskich bez wsparcia i informacji jeżeli nas zabraknie.

Nowe rozwiązanie, które pozwoli zatroszczyć się o twoje rzeczy i potrzebne dokumenty dostępne jest bezpłatnie w aplikacji i na stronie pomnie.pl.