Abcpush

informatyka i programowanie, marketing i reklama, aplikacje
abcpush.com
Finansowanie:
inwestor prywatny, własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Abcpush.com oferuje dostęp do platformy umożliwiającej wysyłanie powiadomień web push typu on site i off site. Dzięki zastosowaniu tego narzędzia, użytkownicy oraz klienci będą chętniej wracali na stronę lub do e-sklepu, zwiększając tym samym wskaźnik powracalności oraz zwiększając sprzedaż. Web push to idealne narzędzie dla marketerów oraz właścicieli stron, którzy chcą wykorzystać dodatkowy kanał marketingowy do promocji nowych treści, ofert oraz promocji.

Jaki problem rozwiązujecie?

Dzięki zastosowaniu narzędzia Abcpush.com można z łatwością docierać do swoich klientów wysyłając im określone komunikaty widoczne w oknie przeglądarki. Główne zalety tego rozwiązania to m.in omijanie filtrów spamowych, szybkość dostarczania, wysoka efektywność (CTR kampanii osiąga średnio od 15 do 25%).

Do kogo kierujecie swój projekt?

Na dobrą sprawę zastosowanie Abcpush.com nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o zastosowanie, dlatego grupa naszych potencjalnych klientów jest bardzo szeroka; zaczynając od e-commerce i blogów, a kończąc na stronach deweloperów czy agentów ubezpieczeniowych.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Jest to platforma działająca w modelu abonamentowym. Obecnie oferujemy cztery opcje abonamentu, które dostosowane są do danej grupy odbiorców. Przed dokonaniem wyboru dotyczącego konkretnego abonamentu, każdy klient otrzymuje 14 dniowy okres próbny, podczas którego może przetestować działanie wtyczki oraz sprawdzić jakie wyniki może przynieść.

Kto stoi za projektem?

Nasz zespół tworzą obecnie 3 osoby, które poznały się jeszcze za czasów pracy nad rozwojem serwisów Dogry.pl i Gamekit.com. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w obszarze marketingu, rozwoju produktu, sprzedaży oraz obserwacji rynku zdecydowaliśmy się na uruchomienie projektu Abcpush.com i skupienie praktycznie 100% swojego czasu na tym właśnie projekcie.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest obecnie dostępny na rynku Polskim z jej podstawowymi funkcjonalnościami; notyfikacje web push on site i off site oraz statystykami. Cały czas rozwijamy nasz projekt we współpracy z naszymi partnerami oraz klientami. Obecnie współpracujemy z kilkoma partnerami branżowymi oraz wdrażamy wtyczkę u pierwszych klientów.

Jakie są plany rozwoju?

Kolejne nasze kroki to rozwój nowych funkcjonalności związanych z testami A/B, automatyzacją oraz integracje z kolejnymi platformami. Dodatkowo cały czas mocno rozwijamy nasz model sprzedaży oraz marketingu. Niebawem planujemy również stworzenie kolejnych wersji językowych i wejście na takie rynki jak Niemcy, Rosja, Ukraina oraz Białoruś.

Startupy

Dodaj startup