Jobesto

kariera i rekrutacja
www.jobesto.com
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Jobesto jest agregatorem ofert pracy. Codziennie przeczesujemy polski internet w poszukiwaniu nowych ofert pracy, by móc je odpowiednio skatallogować i nadać im odpowiednie cechy. Dzięki temu w Jobesto użytkownik w bardzo efektywny i szybki sposób jest w stanie znaleźć interesujące go oferty pracy. Nasz slogan reklamowy głosi "Jobesto - wszystkie oferty w jednym miejscu" i tego się trzymamy.

Jaki problem rozwiązujecie?

Rozwiązujemy problem mozolnego i często frustrującego wyszukiwania ofert pracy na wielu portalach w internecie. W Jobesto wszystko jest w jedny mmiejscu. Dzięki parametrowi "trafność" użytkownik nie musi przeglądać kilkunastu stron wgłąb i oglądać ofert nie pasujących do jego oczekiwań.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Jak nietrudno się domyśleć grupą docelową są dla nas osoby poszukujące pracy lub chcące zmienić obecnego pracodawcę.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Na chwilę obecną jesteśmy na etapie budowania marki w internecie. W odpowiednim czasie na pewno zaprosimy jakieś firmy szukające pracowników do współpracy. Na pewno nie jesteśmy zainteresowani zalewaniem użytkownika rzeką bannerów i podobnych 'udogodnień'.

Kto stoi za projektem?

Twórcami portalu jesteśmy my, czyli Urszula i Paweł Klimczyk. Dodatkowo wspomagamy się różnymi specjalistami w dziedzinach gdzie nie mamy doświadczenia.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Obecnie testujemy prototyp.

Jakie są plany rozwoju?

Chcemy rozwinąć się na rynku polski w pierwszym etapie.

Startupy

Dodaj startup