LepszyTrener

sport, kariera i rekrutacja, zdrowie i uroda
lepszytrener.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Jesteśmy wyszukiwarką sportową oraz bazą trenerów personalnych, instruktorów fitness. Znajdziesz u nas trenerów crossfit, pole dance, instruktorów sportów walki, żeglarstwa, narciarstwa i snowboardingu. Umożliwiamy znalezienie doświadczonego trenera, sprawdzenie i wystawienie oceny oraz opinii trenerowi. Zapewniamy reklamę internetową trenerom i instruktorom sportowym. Nasza wyszukiwarka zajęć sportowych i trenerów jest bezpłatna dla użytkowników. Tworzymy społeczność osób zainteresowanych sportem i zdrowym trybem życia. Udostępniamy również forum dla trenerów sportowych oraz blog z poradami instruktorów fitness.

Jaki problem rozwiązujecie?

Rozwiązujemy problem ze znalezieniem dobrego, doświadczonego trenera sportowego, od trenera personalnego, poprzez instruktorów sportów walki i tańca do trenerów narciarstwa i snowboardingu. Szukając trenera w internecie często natrafia się na niezweryfikowane profile instruktorów sportowych. Dzięki naszemu projektowi każdy trener może być oceniony i otrzymać obiektywny komentarz. Dzięki temu osoba poszukująca trenera może w jednym miejscu znaleźć instruktorów wszystkich dyscyplin sportu, porównać oceny i opinie, sprawdzić komentarze o trenerach na ogólnie dostępnym forum internetowym.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do osób poszukujących trenerów sportowych. Chcących nauczyć się nowego sportu, poszukujących pomocy w odchudzaniu lub fizjoterapii.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Chcemy zarabiać poprzez pobieranie abonamentu od reklamujących się na naszym portalu trenerów sportowych i instruktorów fitness.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoi bardzo młody i ambitny zespół. W skład naszego zespołu wchodzą osoby które same prowadzą aktywny tryb życia. Są u nas programiści, graficy oraz specjaliści od marketingu.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Obecnie nasz projekt jest w fazie ostatecznych testów. Produkt jest prawie gotowy. Potrzebujemy wsparcia tylko w zakresie promowania naszego serwisu. Nasze obecne wyniki to kilka set zarejestrowanych trenerów.

Jakie są plany rozwoju?

Planujemy się rozwijać na rynku branży sportowej i fitness w całej Polsce. W szczególności w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku.

Startupy

Dodaj startup