MeetOnFiT

sport, zdrowie i uroda, społeczność, aplikacje
meetonfit.com
Finansowanie:
inwestor prywatny
Model biznesowy:
abonament, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

MeetOnFit to aplikacja dla sportowej społeczności, której głównym celem jest łączenie użytkowników: trenujących i trenerów. Ci drudzy, dzięki serwisowi, są w stanie znaleźć klientów na swoje usługi, a użytkownicy mają mozliwość zamówienia diet, planów treningowych oraz możliwość znalezienia trenerów/dietetyków z odpowiednich profesji oraz regionu. Trenerzy mogą łatwo budować społeczność wokół nich oraz w prosty sposób tworzyć diety i treningi na podstawie wbudowanych konfiguratorów jednocześnie mając możliwość udostępnienia ich na profilach swoich podopiecznych - użytkowników należących do jego społeczności. Portal posiada ponadto funkcjonalności takie jak czat, płatności online czy powiadomienia.

Jaki problem rozwiązujecie?

MeetOnFit to zestaw profesjonalnych narzędzi do tworzenia planów treningowych i diet. Trener lub dietetyk to dzięki naszym konfiguratorom uwolnia się od konieczności wysyłania swoim podopiecznym tabelek w Excelu czy rozpisek na kartce papieru. Ponadto ma ich wszystkich zgromadzonych w jednym miejscu z łatwym i szybkim dostępem do danych.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Branża sportowa.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Abonament dla konta Trener/Dietetyk. Reklama

Kto stoi za projektem?

Pomysłodawca i Project Manager - Dariusz Chorostowski

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Aplikacja jest dostępna od dwóch tygodni. W tej chwili pracujemy z firmą marketingową która od następnego tygodnia uruchamia kampanię marketingową w social media, Google AdWords, Facebook Ads. Po za kampanią marketingową w internecie przygotowujemy materiały marketingowe które będą dystrybuowane w klubach fitness. Dodatkowo będziemy brali udział w targach, konferencjach fitness.

Jakie są plany rozwoju?

Pracujemy w tej chwili nad aplikacją mobilną - póki co jest to responsywna strona. Co do dalszych planów rozwoju to chcemy uzbroić aplikację w narzędzia które pozwolą zarządzać podopiecznymi w zaawansowany sposób wspierających ich rozwój - są to konkretne rozwiązania (wdrażane stopniowo z czasem) jednak w tej chwili skupiamy się na produkcie MVP.

Startupy

Dodaj startup