Oriplace

kultura i sztuka, rozrywka, marketing i reklama, zakupy grupowe, aplikacje
www.oriplace.co
Finansowanie:
inne, własne
Model biznesowy:
abonament, freemium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Oriplace to projekt aplikacji umożliwiającej zaplanowanie wspólnej rozrywki ze znajomymi, odnalezienie miejsc i usług mogących jak najefektywniej zorganizować wspólny czas, poznać nowe miejsca i nowych ludzi.

Jaki problem rozwiązujecie?

Nasz projekt ma za zadanie rozwiązać dwa problemy mianowicie : - Ułatwić grupom znajomych szybszy wybór rozrywek nie marnując przy tym czasu na rozmyślanie co mogli byśmy robić . - Poprawić świadomość o fajnych miejscach w bliskiej okolicy . - Umożliwić przedsiębiorcom szybkie i proste reklamowanie swoich produktów i usług w bliskiej im okolicy .

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt kierowany jest do dwóch grup , ludzi młodych pragnących znaleźć fajny pomysł na wieczór oraz przedsiębiorców szukających nowych klientów i chcących poprawić świadomość o ich istnieniu w najbliższej okolicy .

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

W początkowym stadium projekt ma zarabiać na abonamencie opłacanym przez przedsiębiorców .

Kto stoi za projektem?

Pomysłodawcą projektu jest Andrzej Tucznio.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest na etapie gromadzenia jak największej liczby potencjalnych użytkowników oraz rozmów z przedsiębiorcami pragnącymi w przyszłości korzystać z takiego rozwiązania.

Jakie są plany rozwoju?

W tym momencie skupiamy się przede wszystkim na gromadzeniu przyszłych klientów oraz poszukiwaniu funduszy na dalszy rozwój projektu .

Startupy

Dodaj startup