Paczkasupli.pl

sport, lifestyle, e-commerce
www.paczkasupli.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Platforma Paczkasupli.pl skierowana jest dla osób aktywnych fizycznie, potrzebujących wsparcia w doborze suplementacji do realizacji zaplanowanych celów. Platforma oferuje dwa rodzaje zestawów: Box na redukcję tkanki tłuszczowej oraz Box na budowę masy mięśniowej. Efektownie zapakowany Box zawiera od 3 do 7 produktów, starannie dobranych przez naszych ekspertów i trenerów personalnych. Do każdego zamówienia dodajemy niespodziankę Gratis, bo jak wiadomo, każdy lubi być zaskakiwany :)

Jaki problem rozwiązujecie?

Głównie skupiliśmy się na stworzeniu zestawów do redukcji tkanki tłuszczowej i budowy masy mięśniowej, rozwiązują problem braku wiedzy dotyczący odpowiedniej suplementacji. Użytkownik nie musi szukać informacji jakie suplementy pomogą mu osiągnąć zaplanowany cel i rezultat. Szukając wiedzy w internecie i na forach, często spotykamy zupełnie inne odpowiedzi, które nie są w stanie nas pokierować w odpowiednią stronę. Dzięki naszemu projektowi, każdy użytkownik ma dostęp do odpowiednich zestawów produktowych, wiedzy dotyczącej suplementacji, rodzajów diet oraz metod i techniki wykonywania poprawnych ćwiczeń. Obecnie pracujemy nad udostępnieniem forum do komunikacji z naszymi trenerami personalnymi oraz poszerzamy zakres projektu o możliwość zamówienia odpowiednich planów dietetycznych oraz posiłków. Wprowadzamy również zestawy naszych produktów dla firm. Pracodawca sam decyduje, w jaki sposób chce finansować dostęp swoich pracowników do naszych pakietów.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt kierujemy do osób aktywnych fizycznie, które poprzez odpowiednią dietę, suplementację pragną osiągnąć sukces w sportach sylwetkowych lub po prostu dobrze wyglądać i być fit.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Główny kanał sprzedaży to e-commerce. Planujemy rozszerzenie sprzedaży o różnego rodzaju metody współpracy z producentami suplementów, markami czy trenerami personalnymi.

Kto stoi za projektem?

Za realizacją projektu stoi ponad 5-cio osobowy zespół, który wywodzi się z IT i pracował przy wdrożeniach największych projektów e-commerce w Polsce. Swoją wiedzę i doświadczenie pragniemy wykorzystać w naszym projekcie, ale głównie to kochamy sportowy tryb życia i każdą wolną chwilę spędzamy na siłowni.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Obecnie nasz projekt jest w fazie MVP. Cały czas pracujemy nad nowymi funkcjonalnościami oraz analizujemy obecną sprzedaż i zachowania użytkowników. Czeka nas jeszcze realizacja zaplanowanej kampanii marketingowej. Cieszymy się, że od początku naszego istnienia otrzymaliśmy taki pozytywny feedback. Wierzymy również, że nasi klienci, dzięki nam będą coraz bardziej świadomie dokonywać wyborów pod kątem prawidłowej suplementacji.

Jakie są plany rozwoju?

Zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy pierwszym tego typu projektem w Polsce. Chcemy to wykorzystać i być najlepszym doradcą i ekspertem na rynku suplementacji i fitness w Polsce.

Startupy

Dodaj startup