Trask

lifestyle, aplikacje, produktywność
www.trask.life
Finansowanie:
inwestor prywatny, własne
Model biznesowy:
usługi premium, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Trask jest narzędziem pomagającym osiągać cele. Wszyscy mamy cele, często jednak brakuje nam skutecznej metody, aby je zrealizować. Powiedzmy, że chcesz mieć płaski, umięśniony brzuch. Myślisz o tym od kilku miesięcy, ale nawet nie kupiłeś karnetu na siłownię. Mija wiosna i lato, a ty nadal planujesz jak mieć piękny brzuch... za rok. Z Traskiem sytuacja wygląda inaczej. Po pierwsze tworzysz w naszej aplikacji cel i określasz jego deadline. Następnie układasz sobie plan ćwiczeń w postaci listy zadań. Później dzień po dniu odznaczasz wykonanie zadania, zbliżając się do upragnionego celu. Proste i skuteczne.

Jaki problem rozwiązujecie?

Pragnąc osiągać ambitne cele nie możemy trzymać ich tylko w umyśle. Mózg jest skłonny odwlekać nasze plany w nieskończoność. Tradycyjne metody takie jak notes, w dzisiejszym świecie nowych technologi wydają się być przeżytkiem. Potrzebujemy lepszego narzędzia oraz dobrych planów, które pomogą nam zrealizować upragnione marzenia. Tutaj z pomocą przychodzi Trask. Oprócz menadżera zadań i celów, funkcji logowania czasu i statystyk dostarczamy także i gotowe plany działania. Jeśli chcesz przebiec pierwszy maraton, schudnąć kilka kilogramów lub zacząć wstawać wcześnie to możesz skorzystać z naszych planów, które doprowadzą cię do celu krok po kroku.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt kierujemy do wszystkich osób, które są zainteresowane ciągłym rozwojem. A także tych, które mają problem z produktywnością i osiąganiem długoterminowych celów. Aplikacja jest również świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą w końcu zrealizować swoje noworoczne postanowienia.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Narzędzie udostępniane jest za darmo. W przyszłości chcemy zarabiać na funkcjach premium i planach sponsorowanych.

Kto stoi za projektem?

Prywatne osoby.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Gromadzenia pierwszych użytkowników i beta testów.

Jakie są plany rozwoju?

Chcemy wypuścić produkt na rynek globalny. Pragniemy także rozbudować bazę gotowych planów.

Startupy

Dodaj startup