Zarezerwujtermin.pl

informatyka i programowanie, marketing i reklama, e-commerce, biznes i finanse, aplikacje
www.zarezerwujtermin.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Zarezerwujtermin.pl to więcej niż system do rezerwacji wizyt online. Naszą misją jest stworzenie razem z użytkownikami systemu do łatwego i efektywnego zarządzania współczesnym biznesem, również takim, w którym działalność jest prowadzona w kilku placówkach, w których dokonywane są rezerwacje. Jest to narzędzie do kompleksowej obsługi firmy wraz z nowoczesnymi narzędziami marketingowymi, dające ogromne możliwości prowadzenia firmy, jak i jej promocji.

Jaki problem rozwiązujecie?

System ułatwia codzienną pracę firm zarówno od strony Klienta ostatecznego dzięki rezerwacji wizyt online i możliwości zarządzania swoimi wizytami, jak i od strony osób prowadzących firmę, dzięki kompleksowym rozwiązaniom do prowadzenia, planowania i promocji biznesu. Innowacją na tle konkurencji jest fakt, iż zarezerwujtermin.pl pozwala zarządzać kilkoma placówkami danej firmy z poziomu jednego systemu, z użyciem jednego loginu i hasła.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt skierowany jest do wszystkich właścicieli firm, w których dokonywana jest rezerwacja wizyt, m. in. do fryzjerów, salonów kosmetycznych, prawników czy warsztatów samochodowych, a także do osób prywatnych, jednak początkowo skupiamy się na klientach z branży hair & beauty.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Mimo początkowej fazy wdrożenia projekt przynosi już dochód. W swojej ofercie mamy opłaty abonamentowe, precyzyjnie dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, pod względem wielkości salonów, czyli do ilości personelu oraz ilości placówek. Oferujemy również możliwość indywidualnego planu abonamentowego dla bardziej wymagających klientów. Abonamenty są 1, 6 bądź 12 miesięczne.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoi zespół młodych ludzi na co dzień stojących za marką Inf-Art, który zdobywając swoje doświadczenie przy pracy z takimi markami jak LG Electronics czy Volkswagen Motor postanowił wykorzystać zdobytą wiedzę tworząc system ułatwiający prowadzenie biznesu, w którym Klient dokonuje rezerwacji.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Na obecnym etapie wyniki sprzedaży są bardzo obiecujące i w pełni zadowalające. System rozwija się zgodnie z planem. Uważamy, że obecny rok będzie przełomowy dla naszego projektu.

Jakie są plany rozwoju?

Plany rozwoju systemu są bardzo ambitne. Chcemy wykorzystać potencjał startupu szybko reagując na zmiany rynku, a także ciągle doskonalić system tak, aby był w pełni dostosowany do potrzeb użytkowników. Planujemy rozbudować system o portal, który będzie zrzeszał, korzystających z naszych usług użytkowników, a klienci chętni zapisać się np. do fryzjera będą mogli wybrać i umówić się do najlepszego w jednym miejscu. Przyszłościowo planujemy również ekspansję na rynek zagraniczny, a także stworzenie zamiennika do obecnej wersji mobilnej – aplikacji na smartfony.

Startupy

Dodaj startup