Tajemnicza Kuchnia od HanBright

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Pod koniec grudnia informowaliśmy, że Ciufcia w postaci aplikacji na iPada oraz iPhone’a trafiła do App Store. Zespół Han Bright nie spoczął na laurach i wypuścił kolejną appkę, tym razem jest to Tajemnicza Kuchnia.

Pod koniec grudnia informowaliśmy, że Ciufcia w postaci aplikacji na iPada oraz iPhone’a trafiła do App Store. Zespół HanBright nie spoczął na laurach i wypuścił kolejną appkę, tym razem jest to Tajemnicza Kuchnia.

Aplikacja twórców Ciufci zawiera 30 animacji okraszonych głosem polskiego lektora, który tłumaczy dzieciakom przeróżne rzeczy, np. czemu muchomor jest w kropki, jak zrobić ser, skąd bierze się sól itp.

Tworząc ciufcia.pl wielokrotnie rozmawialiśmy z rodzicami. Nie jest chyba żadną tajemnicą, że dzieci uwielbiają zadawać całą masę pytań – niekończący się potok pytajników. Nie każdy z rodziców potrafi odpowiedzieć nawet na połowę z nich. Postanowiliśmy stworzyć serię animacji, które zaspokoją ciekawość dzieciaków, a z drugiej strony dadzą oddech rodzicom. Skupiliśmy się na tematach związanych z kuchnią, bo widzimy w niej ogromny potencjał komentuje dla MamStartup.pl, Marek Przystaś z HanBright.

Trzeba przyznać, że aplikacja wykonana jest na wysokim poziomie. Poza tym, należą się słowa pochwały za naprawdę genialną ideę, która stoi za tym projektem. Co prawda upłynie jeszcze sporo czasu zanim polscy rodzice zaczną spędzać czas ze swoimi pociechami w taki sposób, ale na pewno warto robić narzędzia, które mogą to przyspieszyć i pozytywnie wpłynąć na życie rodzinne.

Niestety, ale w standardowym polskim domu – rodzic w kuchni przygotowuje posiłek, a w tym czasie jego pociecha spędza czas przed telewizorem. Tajemnicza Kuchnia ma celu zainspirować rodziców do wspólnego spędzania czasu w kuchni z dzieckiem. Naprawdę nie wiele trzeba, aby w sposób kreatywny wykorzystać proces gotowania. Gotujmy razem z dziećmi, nie idźmy na łatwiznę – dodaje Marek Przystaś.

Stworzona przez HanBright aplikacja jest częścią serwisu tajemniczakuchnia.pl, który od niedawna znajduje się pod skrzydłami Agory. Tajemnicza Kuchnia kosztuje 1,59 euro i można ją pobrać pod tym adresem – http://itunes.apple.com/pl/app/tajemnicza-kuchnia/id473615224?mt=8

Specjalnie dla naszych czytelników twórcy aplikacji przygotowali aż 10 kodów promocyjnych. Szczegóły na naszym profilu na Facebooku. Zapraszamy!