TeenCrunch po raz kolejny rekrutuje młodych innowatorów do programu akceleracyjnego

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

TeenCrunch po raz kolejny rekrutuje młodych innowatorów do programu akceleracyjnego

Udostępnij:

Masz 15-22 lata? Marzysz o rozwoju technologiczno-biznesowym i osiągnięciu prawdziwego sukcesu na rynku? Mamy dla Ciebie niesamowitą szansę! TeenCrunch zaprasza Cię do udziału w czwartym wydaniu Programu Akceleracyjnego, który już od paru lat odmienia przyszłość młodych przedsiębiorców w Polsce.

Formularz rekrutacyjny

Co oferujemy?

  • Ekspercka Wiedza: Dostęp do najlepszych mentorów i specjalistów w dziedzinach takich jak biznes, technologia, marketing i finanse. Nasi eksperci podzielą się z Tobą swoimi doświadczeniami i wiedzą, wspierając Cię na każdym kroku.
  • Sieć Kontaktów: Niezastąpiona okazja do nawiązania kontaktów z innymi uczestnikami, jak i utalentowanymi przedsiębiorcami, co może prowadzić do partnerstw biznesowych, współpracy i inspirujących projektów.
  • Stworzenie Twojego Startupu: W naszym programie w zespole, który stworzysz z innymi uczestnikami zbudujesz swój własny startup! Nisz startupowych jest wiele i to Wy wspólnie zdecydujecie w jakim kierunku chcecie podążać!

Jeszcze konkretniej:

  • w czasie 5 miesięcy zdobędziesz wiedzę na bootcampach technologicznych i startupowych z top ekspertami w swoich dziedzinach, będą to  m.in. Szymon Paluch, Mick Griffin, Borys Musielak, Tymon Kokoszka, Magdalena Wojtera, Łukasz Cieśla i Marcin Szymański, Bartek Janowicz czy Paweł Marszalec,
  • opanujesz podstawy programowania dzięki Giganci Programowania
  • rozwiniesz swoje pomysły pod okiem doświadczonych mentorów ze środowiska startupowego, m.in. Bartek Bilicki , Dawid Leśniakiewicz i Radosław Kulesza, Konrad Latkowski, Magdalena Jabłońska, Marcin Pindral, Katarzyna Piasecki, Anna Jurgaś, Nina Wieretiło i wielu innych.

To jedynie garść informacji na temat perspektyw jakie nasz program Ci oferuje, więcej informacji znajdziesz na naszej stronie . Dołącz do nas i zacznij swoją przedsiębiorczą przygodę już teraz!

Przyjmujemy zgłoszenia do 28 września 2023!

 

TeenCrunch nawiązało współpracę z DoxyChain. Uczestnicy programu otrzymają certyfikat w technologii blockchain

Młodzi startupowcy, którzy chcą zmienić świat

Na czym polega mentoring nastoletnich startupowców? Rozmawiamy z ekspertami i finalistami TeenCrunch