Tygodniowe święto technologii: konferencja Worldwide Developers Conference firmy Apple powraca 10 czerwca

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Tygodniowe święto technologii: konferencja Worldwide Developers Conference firmy Apple powraca 10 czerwca

Udostępnij:

Tegoroczna konferencja Worldwide Developers Conference (WWDC) odbędzie się w terminie od 10 do 14 czerwca w formacie online. Oprócz tego w dniu inauguracji deweloperzy i uczniowie będą mogli wziąć osobiście udział w specjalnym wydarzeniu w Apple Park.

Co nowego w świecie iOS?

Konferencja WWDC24 jest bezpłatna dla wszystkich deweloperów. Apple uchyli rąbka tajemnicy i pokaże najnowsze udoskonalenia, które pojawią się w systemach iOS, iPadOS, macOS, watchOS, tvOS i visionOS. Apple nieustannie stara się pomagać deweloperom w doskonaleniu ich gier i aplikacji. Dlatego wydarzenie będzie niepowtarzalną okazją do kontaktu z ekspertami Apple, a także do poznania nowych narzędzi, architektur i rozwiązań.

– Bardzo nas cieszy, że w czasie konferencji WWDC24, która jest niesamowitym tygodniem poświęconym technologii i społeczności, spotkamy się z deweloperami z całego świata. Sednem WWDC jest dzielenie się nowymi pomysłami i udostępniane naszym wspaniałym deweloperom innowacyjnych narzędzi i zasobów, dzięki którym będą mogli robić jeszcze wspanialsze rzeczy – powiedziała Susan Prescott, wiceprezeska Apple w pionie Worldwide Developer Relations.

Podczas prezentacji otwierającej deweloperzy i uczniowie poznają nowości ze świata oprogramowania i technologii Apple, a konferencję WWDC24 będzie można śledzić przez cały tydzień w aplikacji i na stronie Apple Developer, a także w serwisie YouTube. W programie tegorocznej konferencji przewidziano sesje wideo i inne okazje do kontaktu z projektantami i inżynierami Apple oraz międzynarodową społecznością deweloperów.

Atrakcje w Apple Park

Jednym z elementów WWDC24 będzie wydarzenie stacjonarne, które odbędzie się 10 czerwca w Apple Park. W jego trakcie deweloperzy będą mogli obejrzeć prezentację otwarcia, spotkać się z zespołem Apple i skorzystać ze specjalnych atrakcji. Liczba miejsc będzie ograniczona. Dokładne informacje o rejestracji na wydarzenie można znaleźć na stronie Apple Developer i w aplikacji.

Czytaj także: