Wealthon i IdoSell wprowadzają specjalną pożyczkę dla e-sklepów

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Wealthon i IdoSell wprowadzają specjalną pożyczkę dla e-sklepów

Udostępnij:

Współpraca Wealthon i IdoSell przyniosło efekt w postaci finansowania dla e-sklepów. Pożyczka Wealthon POSCASH e-commerce ma być rozwiązaniem, które odpowiada na aktualne wyzwania rodzimego rynku sklepów internetowych.

Dobrze, ale nie do końca

Obecny rok może być przełomowym dla polskiego e-commerce. Ostatnie lata to wysokie zainteresowanie zakupami internetowymi i duże tempo wzrostu branży. Z e-commerce korzysta nawet 70% internautów, a rynek z roku na rok umacnia swoją pozycję.

Mimo to, już w 2023 r. tempo jego wzrostu zaczęło wyhamowywać. Częściowo jest to efektem odniesienia do wysokiej bazy z roku wcześniejszego. Niebagatelne znaczenie ma też ograniczenie przez konsumentów wydatków, które jest podyktowane m.in. wysoką inflacją. Do tego dochodzi jeszcze ekspansja chińskich platform sprzedażowych. Według najnowszych danych GUS w marcu r./r. sprzedaż detaliczna przez internet w cenach bieżących spadła o 1,8%, a jej udział zmniejszył się z 8,6 do 8%.

Eksperci są zgodni – e-sklepy muszą zaproponować klientom nowe rozwiązania, jeśli nadal chcą utrzymać poziom obrotów. Sytuacja e-sklepów jest oczywiście wciąż na tyle dobra, aby mogły one myśleć o rozwoju działalności. Firma Wealthon wraz z IdoSell przychodzą z propozycją dla sklepów internetowych.

Czy to rozwiązanie pomoże w rozwoju polskiego e-commerce?

Wealthon POSCASH e-commerce to finansowanie pod obrót z e-sklepu. Co je wyróżnia? Zdolność kredytowa obliczana jest na podstawie obrotów w sklepie
internetowym, a spłata zobowiązania nie wymaga zaangażowania ze strony pożyczkobiorcy.

Spłata następuje raz w tygodniu. Wealthon ustawia zlecenie stałe, a klient nie musi pamiętać o przelewie. Spłata jest bezobsługowa. Wealthon wspiera małe i średnie firmy, niezależnie od formy działalności. Wysokość finansowania nie zależy od branży. Wealthon nie wymaga również żadnych zaświadczeń lub bilansów.

Wniosek online zamyka się w 3 krokach. Po zaakceptowaniu przez klienta propozycji, kwota jest przelewana na konto nawet tego samego dnia, w którym składał wniosek.

Dzięki łatwemu dostępowi do dodatkowych środków, właściciele internetowych biznesów, mogą planować inwestycje tu i teraz. Otrzymują wsparcie w ekspresowym czasie od godnej zaufania instytucji finansowej (firma posiada status Małej Instytucji Płatniczej przyznany przez KNF). Partnerem biznesowym Wealthon jest IdoSell, marka, która na rynku e-commerce działa już 24 lata i aktywnie przyczynia się do rozwoju e-biznesów. To właśnie na platformie IdoSell dostępny jest produkt pożyczkowy dla e-sklepów.

Wsparcie także dla biznesów stacjonarnych

Flagowym produktem jest pożyczka pod obroty z terminala stacjonarnego. Zestaw usług i narzędzi dla małych i średnich firm uzupełnia wirtualny portfel przedsiębiorcy, czyli aplikacja Wealthon WALLET (w której klient może wnioskować o kartę z limitem) oraz system POS dla lokali gastronomicznych. Innowacyjne podejście Wealthon zauważył i docenił miesięcznik Forbes.

Czytaj także: