Współpraca korporacji i startupu – jak się na niej nie potknąć, czyli o usprawnianiu korporacyjnych procesów pracy z innowacjami

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Huge Thing podcast

Udostępnij:

Huge Thing we współpracy z Mam Startup i Google for Startups zapraszają na szósty odcinek z serii podcastów pogłębiających temat innowacji w organizacjach.

W najnowszym odcinku podcastu „Huge Thing x Mam Startup” innowacja zdecydowanie była kobietą, a dokładniej kobietami. Naszymi gośćmi były Dominika Goleniowska Milinković – Head of Open Innovation w Tauron Polska Energia oraz Paulina Skrzypińska – Chief Innovation Officer BNP Paribas Bank Polski.

Wspólnie z Dominiką i Pauliną rozmawiamy o tym, w jaki sposób ich organizacje i zespoły – na co dzień odpowiedzialne za współpracę m.in ze startupami – usprawniały pracę z twórcami innowacji. Jakie narzędzia i procesy wypracowały przez ostatnie lata w Tauron Polska Energia i BNP Paribas Bank Polski? Jakie czynniki, zdaniem naszych rozmówczyń, wpływają na tempo pracy z innowacjami i przede wszystkim jak oraz od czego zacząć usprawnianie procesów?

Dużo pytań, lecz na każde z nich znajdziecie odpowiedź w naszym podcaście!

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania najnowszego odcinka!

Posłuchaj również: