Kto powinien odpowiadać za pracę z innowacjami?

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Kto powinien odpowiadać za pracę z innowacjami?

Udostępnij:

Huge Thing we współpracy z Mam Startup i przy wsparciu Google For Startups, zapraszają na trzeci odcinek z serii podcastów pogłębiających temat innowacji w organizacjach.

W trzecim odcinku podcastu spotykamy się z Danielem Maksymem, pełniącym funkcję head of unit for Development Projects w PGNiG. W momencie nagrywania naszej rozmowy byliśmy chwilę przed zapowiadaną od dłuższego czasu fuzją PGNiG z PKN Orlen.

Tym razem, motywem przewodnim rozmowy były osoby i zespoły, które w dużych organizacjach odpowiadają za pracę z innowacją. Wspólnie z Danielem poszukiwaliśmy odpowiedzi na pytanie, jak powinien być umiejscowiony zespół ds. innowacji i jakie kompetencje powinny posiadać osoby tworzące zespół odpowiadający za pracę z innowacjami? A także – ile czasu ma taki zespół na udowodnienie, że dostarcza organizacji konkretną wartość?

Daniel, w oparciu o swoje doświadczenie, opowiedział również o tym, co, jego zdaniem, jest kluczowe dla nowo-powstałych lub początkujących zespołów, które odpowiadają za innowacje w dużej organizacji.

Jednocześnie przypominamy i zapraszamy do udziału w konkursie związanym z premierą podcastu. Szukamy nowego słowa na określenie INNOWACJI. Dajcie znać jak, według Was, można nazwać to coś, co wnosi zmianę, usprawnia, optymalizuje, a czasami wręcz rewolucjonizuje działania ludzi i organizacji. Najciekawszą propozycję nagrodzimy. Przesyłajcie je do 31 stycznia 2023 r. na adres [email protected]!

Posłuchaj również: