Dla kogo są innowacje i jakie bariery można napotkać w pracy z nimi?

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Dla kogo są innowacje i jakie bariery można napotkać w pracy z nimi?

Udostępnij:

Huge Thing we współpracy z Mam Startup i przy wsparciu Google For Startups, zapraszają na drugi odcinek z serii podcastów pogłębiających temat innowacji w organizacjach.

W drugim odcinku podcastu z naszymi gośćmi: Michaliną Łagunionok i Konradem Ozdowym, rozmawiamy o tym, dla kogo są innowacje. Swoje doświadczenia i punkt widzenia na pracę z innowacją, zderzają przedstawiciele dwóch różnych rodzajów organizacji: Jednostki Samorządowej Urząd Miasta Zduńska Wola i największego banku w Polsce – PKO BP.

Kolejny odcinek to dawka wiedzy i najlepsze praktyki, wyniesione przez naszych rozmówców z działań zrealizowanych w ich organizacjach.

  • Dla kogo są innowacje?
  • Jakie bariery można napotkać w pracy z innowacjami?
  • W jaki sposób organizacje pozyskują innowacje?
  • Co można zyskać dzięki współpracy ze startupami?

Między innymi na te pytania, odpowiedź znajdziecie w drugim odcinku podcastu przygotowanego przez Huge Thing i Mam Startup, przy wsparciu Google For Startups.

Jednocześnie zapraszamy do udziału w konkursie związanym z premierą podcastu. Szukamy nowego słowa na określenie INNOWACJI. Dajcie znać jak, według Was, można nazwać to coś, co wnosi zmianę, usprawnia, optymalizuje, a czasami wręcz rewolucjonizuje działania ludzi i organizacji. Najciekawszą propozycję nagrodzimy. Przesyłajcie je do 31 stycznia 2023 r. na adres [email protected]!

Posłuchaj również: