Zapisy do MEDmeetsTECH#12 wciąż trwają!

Dodane: 30.11.2021

Informacja prasowa

Udostępnij:

Rozwój obszaru mHealth w Polsce, nowe technologie w telepsychiartii oraz projektowanie nowoczesnych strategii komunikacji w branży farmaceutycznej – to tylko część zagadnień, na których skupią się uczestnicy MEDmeetsTECH#12. Wydarzenie odbędzie w Warszawie już 9 grudnia br. Zapisy dla chętnych wciąż trwają.
MEDmeetsTECH to wydarzenie łączące świat medycyny, startupów i biznesu. Tym razem odbędzie się ono w formule hybrydowej – zarówno stacjonarnie jak i online. Hasłem przewodnim spotkania będzie obszar#mHealth. Konferencja jest podzielona na cztery sesje tematyczne.

Spotkanie zapoczątkuje sesja: „Trendy”, podczas której omówiona zostanie przyszłość branży MEDTECH w kontekście obszaru mHealth. Eksperci przestawią też przykłady nowych technologii rozwiązań z obszaru psychiatrii oraz nowoczesne strategie komunikacji w branży farmaceutycznej. Z kolei w trakcie sesji: „Innowacje w farmacji i zdrowiu” uczestnicy wydarzenia będą dyskutować m.in. o tym w jaki sposób nowe technologie zmieniają krajobraz diagnostyki i terapii oraz w jaki sposób kultura innowacji wzmacnia opiekę zdrowotną i poprawia wyniki terapeutyczne. W ramach tego bloku tematycznego omówione zostaną także przykłady rozwiązań e-Health, mających zastosowanie w diagnostyce i leczeniu zaburzeń lipidowych. Sesję zakończy prezentacja przedstawiająca praktyczne rozwiązania wpierające pacjentów przy użyciu rozwiązań Digital Health. Na tym jednak nie koniec.

Na ten dzień zaplanowano również debatę –„Jakie obszary rynku medycznego najpilniej potrzebują wsparcia/udziału technologii medycznych w opiece nad pacjentem. Dostępność technologii, finansowanie, wpływ na system oraz pacjenta”, w której udział wezmą:

– dr hab. n. med. Dorota Makarewicz – Zastępca Dyrektora Wydziału Nauki i Finansowania Projektów Agencji Badań Medycznych

– Piotr Węcławik – Dyrektor Departamentu Innowacji Ministerstwa Zdrowia

– lek. Małgorzata Ponikowska

– Marek Paluch – Associate w Kancelarii Domański Zakrzewski Palinka

– Karolina Tądel – HealthTech Project Manager DiveInData.

Prezentacje medycznych startupów

Stałym elementem cyklu konferencji MEDmeetsTECH są prezentacje startupów. Tak stanie się również i tym razem. Do sesji tej zakwalifikowało się w sumie 8 startupów medycznych – zgodnie z przyjętymi zasadami, każdy przedstawiciel firmy otrzyma pięć minut na prezentację nowego rozwiązania/produktu.

Chcesz wziąć udział w konferencji?  Zarejestruj się na www.medmeetstech.com

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem