25-lecie KPT, ORLEN uruchamia 4. edycję swojego programu, jak wojna wpłynie na przemysł? (podcast)

Dodane: 28.02.2022

Damian Jemioło

Udostępnij:

Co przez 25 lat swojego istnienia osiągnął Krakowski Park Technologiczny? Na czym polega ORLEN Skylight Accelerator? Czy Polska jest gotowa na przemysł 4.0 i jak wojna może wpłynąć na jego rozwój? Garść najważniejszych informacji ze świata przemysłu 4.0.
Krakowski Park Technologiczny obchodzi swoje 25-lecie. W inkubatorze KPT działa obecnie 40 firm, a w ciągu całej historii parku przewinęło ich się blisko 150. Od 2005 r. Krakowski Park Technologiczny wspiera startupy i współpracowały z nimi takie spółki jak: Autenti, Reality Games, BerryLife, Seedia, Findair, Talent Alpha, Synerise, InMotionLabs czy Cardinal Cryptographgy.

PKN ORLEN rusza ze swoim programem ORLEN Skylight Accelerator, który postawi dziewięć biznesowych wyzwań dla startupów. Dzięki programowi akceleracyjnemu – startupy będą miały dostęp do ekspertów, uzyskają szansę na komercjalizację swojej technologii i otrzymają pilotaż wdrożeniowy. Co przygotował ORLEN na 4. edycję swojego programu?

Czy polski biznes jest gotowy na przemysł 4.0? Aż 58% firm nie wprowadziło żadnej innowacji przez ostatnie 2 lata. Nawet pandemia nie przyczyniła się znacząco do cyfryzacji i digitalizacji przemysłu w naszym kraju. Dodatkowo – wojna może odcisnąć na nim negatywny wpływ i paradoksalnie spowolnić czwartą rewolucję. Jak dziś wygląda przemysł 4.0?

W najnowszym odcinku MamStartup Podcast przychodzimy z garścią najciekawszych informacji ze świata przemysłu 4.0. Posłuchaj najnowszego epizodu.

Posłuchaj również:

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem