Bookero nawiązuje współpracę z Google – system do zarządzania rezerwacjami od polskiego startupu

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Bookero nawiązuje współpracę z Google – system do zarządzania rezerwacjami od polskiego startupu

Udostępnij:

Zarezerwuj z Google integruje opracowany przez polski startup system zarządzania rezerwacjami online. Bookero już wkrótce będzie dostępne w ramach usługi Google, która umożliwia milionom internautów dokonywanie rezerwacji bez opuszczania wyszukiwarki czy Map Google.

– Dzięki integracji z usługą Zarezerwuj z Google, firmy korzystające z Bookero zyskają nowy kanał interakcji z klientami. Droga do dokonania rezerwacji nigdy nie była tak prosta – mówi Paweł Nowakowski, założyciel i CEO Bookero.

Firmy, które korzystają z Bookero, zyskają dodatkowy niebieski przycisk „zarezerwuj” widoczny na wizytówce, która wyświetla się w wyszukiwarce Google lub na Mapach. Po jego kliknięciu użytkownik otrzyma informacje o oferowanych cenach i usługach wraz z kalendarzem ich dostępności. Dzięki temu interakcja z klientami zyska nowy wymiar, a dokonanie rezerwacji będzie szybsze i bardziej intuicyjne. Jako pierwsze nową funkcjonalność otrzymają podmioty z branży beauty.

Co robi Bookero?

Bookero dostarcza system rezerwacji dostosowany do każdego typu działalności. Platforma nie pobiera prowizji od transakcji i oferuje elastyczny system rezerwacji, skierowany nie tylko do konkretnych branż, ale do wszystkich rodzajów biznesów. Za pośrednictwem Bookero można też zarezerwować wizytę w wybranych urzędach. Platforma w ostatnim roku podwoiła liczbę swoich rezerwacji do przeszło 200 tysięcy miesięcznie.

Współprace Bookero

W minionych miesiącach Bookero było wykorzystywane do koordynacji działań wolontariuszy niosących pomoc osobom poszkodowanym w wyniku wojny w Ukrainie. Współpracę ze startupem przedłużyło też Centrum Służby Rodzinie w Łodzi, a zaowocuje ona rezerwacją terminów na porady psychologiczne, prawne oraz dyżury specjalistów: funkcjonariuszy policji, pedagoga czy doradcy zawodowego. Bookero wspiera też schroniska dla zwierząt, udostępniając im za darmo swój system rezerwacji.

 

Revolut udostępnia wyszukiwarkę Atrakcje. Pomoże urozmaicić wyjazd o jedną z 300 tys. aktywności

ff VC inwestuje w rozwiązanie biometryczne dla podróżnych stworzone przez byłych dyrektorów Booking.com

Travel Games stworzył grę związaną z podróżowaniem po Islandii. Startup przeszedł inkubację w Hub of Talents 2