IT Project Manager – Ready4S

PLN

Kraków

26.07.2018

Cześć! Do zespołu Ready4S szukamy megaogarniacza od projektów mobilnych i webowych, który dobrze zaplanuje pracę i zadba o właściwą komunikację w zespole projektowym.

IT Project Manager

JAKIE ZADANIA ODDAMY W TWOJE RĘCE:
• całościowe zarządzanie projektami (ustalanie zakresu prac, specyfikacji, harmonogramowanie oraz zarządzanie budżetem)
• budowanie i koordynacja zespołem projektowym (grafikami, developerami i testerami) oraz współpraca z podwykonawcami
• czuwanie nad realizacją poszczególnych etapów projektu
• bieżąca komunikacja z Klientami oraz budowanie dobrych relacji
• raportowanie postępów w projekcie i ewidencjonowanie dokumentów

PO CZYM POZNAMY, ŻE TO WŁAŚNIE TY:
• posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami aplikacji mobilnych lub webowych
• pracowałeś/aś w metodologii Agile
• płynnie posługujesz się językiem angielskim (minimum C1)
• z łatwością poprowadzisz kilka projektów na raz, ponieważ jesteś świetnie zorganizowany/a i potrafisz działać pod presją czasu
• potrafisz nawiązywać relacje oraz sprawić, by każdy czuł się ważną częścią zespołu projektowego
• jesteś nastawiony/a na efekt i realizację założonych celów, a także potrafisz zmotywować swój zespół do tego, żeby je osiągał

DLACZEGO WARTO?
• weźmiesz udział w różnorodnych i pełnych wyzwań projektach dla Klientów z całego świata
• będziesz blisko najnowszych trendów i rozwiązań technologicznych dostępnych na rynku (t.j. SmartWatch, Beacon, Wearables),
• stworzysz rozwiązania, z których na co dzień będzie korzystać tysiące użytkowników,
• damy Ci przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów oraz możliwość realnego wpływu na dalszy rozwój firmy
• poszerzysz wiedzę z zakresu projektów IT (szczególnie aplikacji mobilnych)
• gwarantujemy zadaniowy i elastyczny czas pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej (min. 1 raz w tygodniu),
• zadbamy o Twoje zdrowie z pakietem prywatnej opieki medycznej i sprawność fizyczną z pakietem sportowym
• co jak co, ale na pewno możesz liczyć na świetną atmosferę pracy i imprezy integracyjne

Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy: https://ready4s.elevato.net/pl/it-project-manager,j,123