Lokalizacja:

Warszawa

Ważne do:

2018-08-01

Wynagrodzenie:

2000-4000 pln

E-mail dla kandydatów:

info@goout.pl

Partner Support Specialist - GoOut

GoOut to nowoczesna platforma społecznościowa i przewodnik kulturalny połączony z agencją biletową. Kochamy kulturę, a nasze działania skierowane są do jej odbiorców i twórców. Do naszego zespołu poszukujemy pozytywnie nastawionej do działania osoby na stanowisko Partner Support Specialist.

Zakres obowiązków
- kontakt z partnerami biznesowymi
- zarządzanie sprzedażami w systemie internetowym
- kontakt z księgowością

Oczekiwania
- wysoka kultura osobista i doskonałe umiejętności komunikacyjne
- świetna organizacją pracy
- oko do szczegółów
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- samodzielność w planowaniu pracy
- dobra znajomość MS Office
- zainteresowanie kulturą

Praca w pełnym wymiarze godzin, od 20 lipca.
Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą, wyślij nam swoje CV i kilka zdań o tym, dlaczego chcesz dołączyć do zespołu GoOut.