Przedstawiciel Handlowy (Business Developer) – Let’s Deliver

do 6000 PLN

Gdańsk

13.10.2018

[email protected]

CO OFERUJEMY?
1. Przejrzyste zasady wynagradzania adekwatne do umiejętności oraz efektów pracy
2. Ciekawą pracę oraz interesujące wyzwania (współpraca z klientami biznesowymi z różnych branż)
3. Sprzedaż sprawdzonej usługi na szybko rozwijającym się rynku (same-day-delivery)
4. Młody, dynamiczny i sympatyczny zespół

WYMAGANIA
1. Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług)
2. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
3. Umiejętność pracy zadaniowej, rzetelność i elastyczność
4. Wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i umiejętność prowadzenia rozmów sprzedażowych
5. Prawo jazdy kategorii B i własny środek transportu (zwrot kosztów użytkowania)
6. Znajomość języka angielskiego

GŁÓWNE ZADANIA
1. Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych oraz procesowanie przychodzących zgłoszeń
2. Badanie potrzeb klienta, przygotowywanie ofert handlowych oraz dokumentacji związanej z rozpoczęciem współpracy
3. Spotkania z potencjalnymi klientami w Trójmieście oraz w Warszawie (delegacje kilka razy w miesiącu)
4. Nadzór nad wdrożeniem nowych Klientów do sieci Let’s Deliver
5. Współudział w projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań dla Klientów

Prosimy o podsyłanie cv na adres: [email protected]