Lokalizacja:

Warszawa

Ważne do:

2019-02-02

E-mail dla kandydatów:

monika@2take.it

Marketing&Sales Manager - 2take.it

2take.it to startup - producent nowoczesnych programów lojalnościowych i rekomendacyjnych (platforma customer engagement) szuka:
Managera ds. Sprzedaży i Marketingu

Zakres obowiązków:
- rozwój kompleksowej komunikacji marketingowej (oferta, prezentacje, strona WWW, blog, artykuły do prasy itd.)
- współpraca z samodzielnie dobranymi podwykonawcami (grafika, copywriting, agencje PR, handlowcy)
- domykanie sprzedaży z potencjalnie zainteresowanymi klientami, również korporacyjnymi (rozmowy video, telefony, maile, rzadko bezpośrednie prezentacje u klienta )

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe (marketing/reklama/psychologia/socjologia)
- kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- doświadczenie w sprzedaży dla dużych firm
- praktyczne wykorzystanie schematów komunikacji typu AIDA
- umiejetność obslugi systemów Adwords/Analytics/Wordpress
- znajomość zagadnień SEO
- samodzielność i nastawienie na efekt
- mile widziana znajomość systemów marketing automation
- chęć uczenia się i rozwoju
- znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- pracę w dynamicznie rozwijającym się startupie
- wysokie premie za efekty

Kontakt:
www.2take.it