BackEnd Developer – Wrocławski startup

PLN

Wrocław

31.12.1969

 Poszukujemy młodego, ambitnego, twórczego backendowca do pracy przy wrocławskim startupie.

Zadania:

  • Zaprojektowanie i wdrożenie backend-u w wybranej przez siebie technologii dla nowopowstajacej aplikacji webowej.
  • Integracja owego systemu backend z dostarczonymi template’ami.
  • Testowanie tworzonego kodu oraz solidna dokumentacja.

Umiejętności:

  • Python (jakikolwiek framework) lub Ruby (on Rails)
  • Adekwatna znajomość HTML, CSS (LESS/SASS), JS
  • Znajomość i doświadczenie z PostgreSQL, bazami NoSQL oraz RESTFul APIs
  • Git – System kontroli wersji
  • Unit oraz Integration testing
  • Doświadczenie z platformami IaaS (DigitalOcean, AWS etc)

Mile widziane:

  • znajomość Docker

Oczekujemy:

  • Samodzielności
  • Thinking out of the box
  • Bezpośredniego kontaktu we Wrocławiu
  • Pełnego zaangażowania w projekt
  • Doświadczenia w podobnej roli w budowaniu backendu dla aplikacji webowych (co najmniej jeden produkt do pokazania)
  • Poczucia humoru
  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie przynajmniej na poziomie podstawowym.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zdalna praca
  • Perspektywa dalszej, długoterminowej współpracy
  • TEAM WORK