PHP Senior Developer – Poznański Startup

Array PLN

Poznań

01.01.1970

Miejsce pracy: Poznań, Centrum – Wilda Wierzbięcice Biurowiec/Przystanki tramwajowe przed biurem.

Rzucamy rękawice dynamicznie zmieniającej się branży SEO. Analizujemy szczegółowo działania SEO pomagając naszym Klientom wyciągnać jak najlepsze wnioski. Jesteśmy „newrelic’iem” dla specjalistów SEO. Produkt skierowany jest na rynek amerykański, premiera bety w przeciągu najbliższego kwartału – dołącz do nas!

Co robimy:

  • wielowątkowo scrapujemy dane z róźnych źródeł (parsowanie danych)
  • tworzymy wizualizacje w przejrzysty sposób zebranych danych dzięki niestandardowym rozwiązaniom
  • analizujemy duże zbiory danych w czasie rzeczywistym
  • tworzenie narzędzi analitycznych na podstawie zebranych danych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktualizowanie silnika dostarczającego dane
  • rozwijanie narzędzi analitycznych na podstawie zebranych danych

OFERUJEMY:

  • proponowana pensja 5000-7500 PLN Netto
  • pełen etat, praca na miejscu, elastyczne godziny pracy (biurowiec 24h/7)
  • forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, o dzieło lub faktura vat
  • prace przy ambitnym projekcie, wykorzystującym najnowsze technologie z zakresu bigdata
  • dołączenie do dynamicznego startupu kilka miesięcy przed jego oficjalnym startem
  • realny wpływ na rozwój narzędzia, poprzez wdrażanie własnych pomysłów
  • możliwość otrzymania udziałów pracowniczych
  • piątkowe piwko z firmowej lodóweczki w biurze w godzinach pracy (takie jakie lubisz :))

WYMAGANIA:

  • znajomość HTML oraz CSS
  • znajomość wzorca MVC w oparciu o dowolny framework PHP (najlepiej Laravel)
  • znajomość MySQL
  • znajomość web services
  • j. angielski na poziomie swobodnego rozumienia dokumentacji technicznej
  • komercyjne doświadczenie 1+ lat
  • znajomość regexp oraz xpath
  • znajomość wzorców projektowych, zasad KISS, DRY oraz SOLID
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w programowaniu skalowalnych aplikacji
  • doświadczenie w pracy z nierelacyjnymi bazami danych
  • znajomość technik optymalizacji zapytań oraz kodu
  • znajomość innych języków programowania (np. javascript)

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie swoich CV na adres [email protected]