Programista

Array PLN

Kraków

01.01.1970

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją email marketingową oraz właścicielem największej w Polsce sieci reklamy wideo. Na naszych barkach wyrosła również Fundacja Sarigato – autor największej w Polsce internetowej akcji pomagania Psiakom. Zajmujemy się tylko i wyłącznie rzeczami, na których naprawdę porządnie się znamy.

Rośniemy pod względem zespołu, poziomu przychodów, ilości briefów i realizowanych kampanii i w związku z tym poszukujemy zaangażowanego w rozwój naszych marek Programisty do naszego krakowskiego zespołu.

Obowiązki na tym stanowisku:

  • Wdrażanie naszych firmowych serwisów internetowych
  • Programowanie i wdrażanie kreacji do kampanii Rich Media
  • Programowanie i wdrażanie kreacji do kampanii emailingowych
  • Rozwijanie naszych paneli administracyjnych
  • Praca nad higieną danych
  • Współpraca z grafikami
  • Dbanie o wysoką jakość i skalowalność tworzonego oprogramowania
  • Rozwiązywanie problemów z jakimi się spotykamy

 Oczekiwania wobec Ciebie:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w programowaniu
  • PHP, HTML, CSS, JavaScript – poziom zaawansowany
  • Relacyjne bazy danych (MySQL) – poziom zaawansowany
  • Umiejętność tworzenia stron pod mobile
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Mile widziana znajomość Zend Framework, jQuery
  • Wysoki poziom samodzielności i kreatywności
  • Wychodzenie z inicjatywą (w każdym tego słowa znaczeniu)
  • Zaangażowanie na 110%

Gwarantujemy Ci:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Normalnych przełożonych z solidną wiedzą dot. marketingu
  • Zaangażowany zespół, na którym można polegać na 110% (niezaangażowanych zwalniamy)
  • Portfolio bardzo dobrych jakościowo usług
  • Przeszkolenie, wdrożenie we wszystkie nasze systemy
  • Dostęp do ciekawych technologii (systemy trackingowe, platformy mailingowe, platformy dsp itp.)
  • Prywatna opieka medyczna z ubezpieczeniem i pakiet sportowy
  • Imprezy firmowe (na wakeboard, „na jedno”, urodziny itp.)
  • Pracę w szybko rozwijającej się spółce
  • Możliwość angażowania się w akcje naszej Fundacji

Aplikuj na [email protected] (w tytule dodaj „Programista”).