Sonia Bazan (KPT): Dzięki naszemu programowi startupy walidują swoje pomysły i rozwijają się (podcast)

Dodane:

Damian Jemioło, redaktor MamStartup.pl Damian Jemioło

Sonia Bazan (KPT): Dzięki naszemu programowi startupy walidują swoje pomysły i rozwijają się (podcast)

Udostępnij:

Krakowski Park Technologiczny od dawna pomaga rozwijać się startupom i walidować ich pomysły. Sonia Bazan opowiada o programach, które obecnie oferuje KPT. Mowa tutaj m.in. o EIT Digital Venture Program. Jak startupy mogą rozwijać się pod skrzydłami KPT?

Sonia Bazan opiekuje się startupami w Krakowskim Parku Technologicznym i pomaga im wziąć udział w różnych programach akceleracyjnych czy preakceleracyjnych. Jednym z ciekawszych projektów KPT skierowanym do świeżych founderów, jest EIT Digital Venture Program.

Dzięki 3. edycji startupy mogą otrzymać 25 tys. euro finansowania, 8 tygodni intensywnego mentoringu online, międzynarodowy networking czy możliwość bezpośrednich spotkań z firmami i inwestorami z ekosystemów KPT i EIT Digital.

– EIT Digital Venture Program jest programem preakceleracyjnym, czyli dla startupów na wczesnym etapie rozwoju. Organizujemy go wspólnie z EIT Digital – naszymi partnerami. Zgłoszenia przyjmujemy do 8 kwietnia. Proces aplikacji jest bardzo prosty, ale dwuetapowy. Pierwszy to wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie venture programu, a drugim pogłębiony wywiad ze startupami, które przejdą naszą wstępną weryfikację – mówi Sonia Bazan.

W najnowszym epizodzie MamStartup Podcast rozmawiamy z Sonią nt. EIT Digital Venture Program oraz innych projektów, które KPT oferuje dla startupów.

Ciekawią Cię zasady programu? Chcesz dowiedzieć się, jak aplikować? Dołącz do sesji Q&A! Spotkanie odbędzie się już 23 marca o godz. 11:00. Rejestracja: https://bit.ly/sesjaqaEIT

Posłuchaj również:

Ten odcinek jest sponsorowany przez Krakowski Park Technologiczny.