Strefa Pomysłodawcy Wsparcie 4.0 warsztaty service designe, czyli jak korporacje i startupy korzystają z kreatywnych metod pracy (podcast)

Dodane:

Damian Jemioło, redaktor MamStartup.pl Damian Jemioło

Strefa Pomysłodawcy Wsparcie 4.0 warsztaty service designe, czyli jak korporacje i startupy korzystają z kreatywnych metod pracy (podcast)

Udostępnij:

Strefa Pomysłodawcy 4.0 prowadzi warsztaty KIS Design Jam w oparciu o design thinking i service design. Nestle Polska również wdraża rzeczoną metodę do swojej organizacji, m.in. do marki Winiary. Czym jest KIS Design Jam?

Strefa Pomysłodawcy 4.0 pod egidą Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego łączy siły z Nestle Polska. W ramach współpracy Nestle zaczęło coraz mocniej wdrażać KIS Design Jam do swojej organizacji. Jest to metoda oparta o service design i design thinking.

– Jednym z ważnych tematów, którym się zajmujemy są warsztaty KIS Design Jam. Celem tych działań jest popularyzacja metod projektowania usług zorientowanych na użytkownika, jak i rozwiązywania złożonych problemów z wykorzystaniem tego podejścia. W skrócie warsztaty KIS Design Jam polegają na łączeniu organizacji, które mają wyzwania dot. kwestii ekologicznych czy społecznych z grupami kreatywnych osób – mówi Karolina Dobrowolska-Pawłowska.

O tym, jak działa KIS Design Jam, jak korporacje i startupy mogą ze sobą współpracować oraz jakie innowacje wdraża marka Winiary posłuchasz w najnowszym podcaście MamStartup Podcast.

Posłuchaj również:

Publikacja finansowana w ramach projektu „Strefa Pomysłodawcy – Wsparcie 4.0”, którego liderem jest Puławski Park Naukowo-Technologiczny Sp. z o.o., współfinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014–2020, Osi priorytetowej II: Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I, Działania 2.4 Współpraca w ramach krajowego systemu innowacji, Poddziałania 2.4.1 Centrum analiz i pilotaży nowych instrumentów inno_LAB, Pilotaż Programu „Strefa Pomysłodawcy”.