Vestbee łączy siły z Amazon Web Services, aby wspierać startupy Web3

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

AWS Web3 Challenge

Udostępnij:

Vestbee, platforma łącząca startupy, fundusze VC, akceleratory, korporacje i prywatnych inwestorów, uruchomiła kolejny program, powstały we współpracy z Amazon Web Services – AWS Web3 Challenge by Vestbee. Ma on na celu wsparcie startupów z regionu EMEA, które rozwijają swoje produkty biznesowe z wykorzystaniem rozwiązań Web3.

Jakie korzyści czekają na zakwalifikowane startupy?

Na uczestników AWS Web3 Challenge czekają liczne benfity i oferty przygotowane przez AWS i partnerów programu, należą do nich m.in. AWS Activate Credits o wartości do 100.000 $, dostęp do sieci funduszy VC inwestujących w projekty Web3 oraz możliwość pitchowania przed międzynarodowymi funduszami VC jak 500 Emerging Europe, Anthemis, Blackfin Capital Partners, Antler, Breega, Inovo, Elevator Ventures, Augmentum VC, 212, Eleven, Iron Wolf Capital, Next Road Ventures, 3VC, Revo VC, Level2 Ventures, OTB, ZAKA Ventures czy QNBeyond Ventures. Co więcej, wybrane startupy zostaną zaproszone do AWS Startup Loft Accelerator – 10-tygodniowego, programu akceleracyjnego, który zapewni zwycięzcom dodatkowe możliwości na rozwój i ekspansję  biznesu. Ponadto wszyscy kandydaci zyskają dostęp do ofert i zniżek zapewnionych przez partnerów programu, które obejmują do 90% zniżki na HubSpot, Stripe Credits o wartości €15,000, Credits o wartości $3,000 na roczny Business Plan na platformie Loom oraz Credits o wartości $50,000 na Mixpanel Growth Plan.

Jakie startupy mogą aplikować do AWS Web3 Challenge?

Aplikacje na AWS Web3 Challenge są otwarte dla wszystkich startupów opracowujących rozwiązania Web3 z działającym MVP lub prototypem. Zgłoszone projekty będą oceniane przez specjalistów z dziedziny biznesu i technologii pod kątem proponowanej innowacji, planu biznesowego czy możliwości sprzedażowych. Dobra wiadomość jest taka, że każdy startup może zostać finalistą! Top 10 najlepszych firm zostanie wyróżnione tytułem laureata.

Jak się zgłosić?

Kandydaci do AWS Web3 Challenge powinni zgłosić się do programu za pośrednictwem platformy Vestbee do 28 października 2022 roku.

Więcej informacji o AWS Web3 Challenge można znaleźć na stronie.