Wojciech Stawiarski (REAKTO): Oferujemy usługę szybkiego reagowania z wykorzystaniem dronów

Dodane:

Damian Jemioło, redaktor MamStartup.pl Damian Jemioło

Wojciech Stawiarski (REAKTO): Oferujemy usługę szybkiego reagowania z wykorzystaniem dronów

Udostępnij:

Wojciech Stawiarski to CEO startupu REAKTO – spółki tworzącej drony, stacje dla nich i oferującą usługę szybkiego reagowania dla… firm ochroniarskich. Jak wygląda świat startupów dronowych?

Wojciech Stawiarski to postać wywodząca się ze świata gamingu. W pewnym momencie swojego życia postanowił otworzyć startup zajmujący się produkcją dronów, stacji i oferujący usługę szybkiego reagowania – przede wszystkim dla agencji i firm ochroniarskich.

– Wszystko zaczęło się od tego, że w rodzinnym górskim domku doszło do włamania. Zastanawiałem się wraz ze znajomymi, jak można temu przeciwdziałać – w tak odległej i trudno dostępnej lokalizacji. Po drodze padło hasło „drony” i tak to się wszystko zaczęło. Od słowa do słowa wszystko się sformalizowało, zyskało trakcję i zaczęliśmy to w pełni rozwijać – mówi Wojciech Stawiarski.

Z CEO REAKTO rozmawiamy o dronach, przemyśle 4.0, crowdfundingu i potencjale ich usługi w kontekście firm ochroniarskich czy służb interwencyjnych. Sprawdź najnowszy odcinek MamStartup Podcast.

Posłuchaj również: