Andrzej Horoch: Szkolenia w VR-ze są skuteczne, ale gdy dopasujemy je do grupy (podcast)

Dodane:

Damian Jemioło, redaktor MamStartup.pl Damian Jemioło

Andrzej Horoch: Szkolenia w VR-ze są skuteczne, ale gdy dopasujemy je do grupy (podcast)

Udostępnij:

Andrzej Horoch to przedsiębiorca startupu ConnectedRealities.eu, specjalizującego się we wprowadzeniu innowacji w dużych firmach. Spółka zajmuje się m.in. wirtualizacją szkoleń. Z Andrzejem rozmawiamy o tym, dla kogo są szkolenia w VR-ze, kiedy warto po nie sięgnąć i co można dzięki nim uzyskać.

Przemysł 4.0 coraz częściej wykorzystuje VR. Wirtualna rzeczywistość używana jest przede wszystkim do projektowania czy prototypowania, ale też do szkoleń pracowników. Z Andrzejem Horochem pochylamy się nad zastosowaniami VR-u w szkoleniach.

– Efekt szkolenia składa się z kilku elementów, na które warto zwrócić uwagę. Jak w każdych działaniach i tutaj mamy grupę docelową, do której chcemy dotrzeć. W ramach jednej fabryki pracują różne pokolenia. Nastawienie każdej z nich do technologii ma znaczenie. Dołączenie tej technologii w połączeniu, że wiemy, do kogo kierowane jest szkolenie, będzie decydowało o skuteczności – mówi Andrzej Horoch.

Z przedstawicielem ConnectedRealities.eu rozmawiamy o tym, jak wyglądają szkolenia w VR-ze, kiedy warto po nie sięgnąć, co dzięki nim możemy uzyskać i ile to wszystko kosztuje. Sprawdź najnowszy odcinek MamStartup Podcast.

Posłuchaj również: