WhitePress i Senuto łączą siły. Jak będzie wyglądać przyszłość tych platform? (podcast)

Dodane:

Damian Jemioło, redaktor MamStartup.pl Damian Jemioło

WhitePress i Senuto łączą siły. Jak będzie wyglądać przyszłość tych platform? (podcast)

Udostępnij:

WhitePress wykupuje 100% udziałów w Senuto. Jak to wpłynie na przyszłość obu platform? W najnowszym odcinku MamStartup Podcast rozmawiamy z Damianem Sałkowskim i Pawłem Strykowskim.

Senuto to jedna z największych platform do SEO w Polsce. Z kolei WhitePress to platforma content i influencer marketingowa, w którą notabene ok. pół roku temu zainwestowało RTB House. Obie spółki postanowiły połączyć siły. WhitePress wykupił 100% udziałów w Senuto i chce wspomóc platformę w ekspansji na zagraniczne rynki.

– Chciałbym podziękować Pawłowi za to, że do tej transakcji doszło. A także zapewnić naszych i WhitePressa klientów, że wspólnie zrobimy wszystko, aby nasze wspólne działania były z korzyścią dla nich. Wspólnie z Pawłem zadbamy o to, aby tak było – mówi Damian Sałkowski.

W najnowszym odcinku MamStartup Podcast rozmawiamy z Damianem Sałkowskim i Pawłem Strykowskim o kulisach transakcji oraz o tym, jak wpłynie ona na obie spółki. Zamieniamy również kilka słów o samym SEO. Sprawdź nasz najnowszy epizod.

Posłuchaj również: