BRACIA KARWATKA: Budujemy startupy, które tworzą narzędzia dla e-commerce (podcast)

Dodane:

Damian Jemioło, redaktor MamStartup.pl Damian Jemioło

BRACIA KARWATKA: Budujemy startupy, które tworzą narzędzia dla e-commerce (podcast)

Udostępnij:

Tomasz i Piotr Karwatkowie wyrośli z e-commercowego Divante, a dziś pomagają founderom tworzyć ich własne startupy. Czym jest projekt Catch the Tornado, jak wygląda świat venture buildingu i jak tworzy się w ten sposób startupy? Sprawdź najnowszy odcinek MamStartup Podcast.

Divante bracia Karwatka współtworzyli przez prawie 14 lat. W tym czasie na ich firmie wyrosło wielu founderów i innych organizacji jak np. Bartosz Majewski i jego Casbeg. Tomasz i Piotr postanowili wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie, pomagając nowym founderom stawiać pierwsze kroki w świecie startupów.

– Catch the Tornado jest to e-commerce startup studio. Budujemy startupy, które tworzą narzędzia dla e-commerce – nie są to sklepy internetowe, a narzędzia do ich tworzenia. Z biegiem rozwoju tego projektu zauważyliśmy, że jest sporo fajnych firm, które już istnieją i takie startupy też wspieramy. Nie jesteśmy venture capital, a doradcą i inwestorem, który pomaga rozwijać się raczkującym startupom – mówi Tomasz Karwatka.

Ze współtwórcami Catch the Tornado rozmawiamy w najnowszym odcinku MamStartup Podcast.

Posłuchaj również: