Dzięki Strefie Pomysłodawcy Wsparcie 4.0 przekształcamy pomysły w rentowne biznesy (podcast)

Dodane:

Damian Jemioło, redaktor MamStartup.pl Damian Jemioło

Dzięki Strefie Pomysłodawcy Wsparcie 4.0 przekształcamy pomysły w rentowne biznesy (podcast)

Udostępnij:

Strefa Pomysłodawcy Wsparcie 4.0 to program inkubacyjny, dzięki któremu młodzi founderzy mogą zwalidować swoje pomysły na startup. Nowi przedsiębiorcy otrzymują również wsparcie merytoryczne i finansowanie niezbędnych usług. Co jeszcze oferuje Strefa Pomysłodawcy 4.0?

Projekt Strefa Pomysłodawcy Wsparcie 4.0 jest podzielony na kilka etapów i faz. W każdej z nich wziąć udział może do 250 zespołów. Rekrutacja do obecnego, IV etapu zakończy się 14 maja. Początkujący founderzy dzięki Strefie Pomysłodawcy Wsparcie 4.0 mogą rozwinąć swój pomysł na startup, zwalidować go podczas DemoDay, pozyskać pierwszych inwestorów czy sfinansować niezbędne usługi do uruchomienia firmy.

– Strefa Pomysłodawcy 4.0 wspiera innowacyjność w Polsce. Founderzy otrzymują wsparcie merytoryczne, pomoc naukową, a także oferujemy zaplecze technologiczne i pomoc doświadczonych menedżerów. Taką profesjonalną opiekę roztaczamy od początku projektu aż do jego zakończenia – mówi Anna Blajerska z Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

W najnowszym odcinku MamStartup Podcast rozmawiamy z Justyną Topolską i Anną Blajerską o tym, kto może wziąć udział w projekcie, jakie otrzyma wsparcie, czy ma szansę pozyskać inwestorów i jak wygląda DemoDay, które oficjalnie zakańcza udział w Strefie Pomysłodawcy 4.0.

Posłuchaj również:

Ten epizod jest sponsorowany.